TopStar

13. června 2018 12:03

Ilona Blašková

Jak zvládá gólmanka Bára Votíková skloubit fotbal a blogování?

Sportovci ji znají jako českou fotbalovou reprezentantku. Teenageři jako známou youtuberku. A jak se zdá, Bára Votíková zvládá dobře obojí.

Vypadá to jako by se Bára Votíková s míčem už narodila. Mezi gólmankami nemá konkurenci a její talent zaznamenali už i v cizině. „Nějaký zájem tam je. Ale uvidíme, co bude. Já bych možná ráda jela do zahraničí už teď v létě, ale uvidíme co na to klub a jak se domluvíme.

Fotbal sice hraje od mala, ale už několikrát s tím chtěla seknout. „Já jsem gólman. Ale je to takový nevděčný post a hrozně jsem se s tím stresovala. Takže jsem se bála, že udělám nějakou chybu. A když jsem tu chybu udělala, tak jsem to blbě snášela. Takže jsem měla takové sentimentálnější období, kdy na mě trenér tlačil. A přišel takový ten první tlak na to, abych se posouvala dál, a těžko jsem to ustávala. Ale dobrý, přes tohle jsem se přenesla. A pak to přišlo o něco později, kdy jsem přemýšlela nad svým budoucím povolání, co bude dál,“ prozradila hráčka.

Naštěstí i tehdy zvítězil fotbal. I když zadní vrátka Bára má. Až pověsí fotbalovou kariéru na hřebík, chtěla by být trenérkou. V současné době ale zaječí úmysly nemá. A také proč. Vždyť mezi gólmankami nemá konkurenci. Daleko větší obdiv než ve fotbale sklízí Bára na youtubu. Její pravidelná videa jsou mezi teenagery velmi oblíbená a stále ji přibývají sledující. V současnosti jich má přes 300 tisíc. Co je víc? Youtube nebo fotbal? „Fotbal. Protože je to kolektivní sport. A mám zodpovědnost vůči týmu. Youtube je vlastně jenom že jedu sama na sebe. Z youtubu je víc peněz, ale na fotbal se vykašlat nechci. Dotváří mi to tvář na tom internetu,“ prozradila.

Báře nevadí si ze sebe udělat legraci. Takže pokud máte smysl pro humor, tak její videa vás budou bavit.

Sdílejte článek