TopStar

13. dubna 2018 16:22

Ilona Blašková

Jaká je jako máma modelka Alena Šeredová?

Alena Šeredová je známa svou krásou, bezprostředností a rozhodně také hrdostí. Po rozchodu se svým manželem fotbalistou Gigi Bufonem se i podle jeho slov zachovala jako žena s neuvěřitelnou důstojností. I přesto, že ji opustil kvůli jiné. Je to prostě silná ženská, pro kterou je na prvním místě rodina. Tedy hlavně její dva synové. V České republice byla na skok a nás zajímalo, k čemu ve výchově své syny vede a jaká je máma.

Alena Šeredová nedělá ve svém životě kompromisy, buď je barva bílá anebo černá. Nic mezi pro ni neexistuje. Věří hlavně v samu sebe a díky tomu v životě zvládla už ledacos. „Já si vždycky věřím, že to prostě zvládnu. Pak se zvládá všechno jednodušeji. A když věřím sama v sebe, tak jsou i pro kluky některé momenty jednoduší.“ Během posledních let měla těchto momentů modelka asi více, než by si přála. „Tak jenom když ode mě a od kluků odešel můj manžel, tak to byla obrovská změna. A já jsem změny neměla nikdy moc ráda. Ale na druhou stranu si myslím, že můžou být i pozitivní,“ prozradila Alena.

Alena své syny vede ve výchově ke gentlemanství. A tak je láskou obklopována stále. „Jasně, že aspoň jednou za měsíc někoho donutím, aby mi koupil kytičku a aby mě pomazlil,“ řekla s úsměvem. A mají vzor ve svém tatínkovi? „To já nevím, protože on vzoruje někde jinde. Myslím si, že je velmi důležité, že mají vzor ve mně,“ řekla modelka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také