TopStar

8. prosince 2017 07:00

Jaká videa byla v roce 2017 nejsledovanější a nejoblíbenější?

Která z videí na stránkách YouTube byla ta nejsledovanější za letošní pomalu odeznívající rok? Co zaujalo uživatele sítí, a které klipy vyvolaly neobvyklý zájem? Populární internetový videoservis YouTube vytvořil svůj každoroční seznam těch nejsledovanějších videí.

Prvním na seznamu nejoblíbenějších videí roku 2017 je vystoupení účastníka thajské show The Mask Singer. Tento neordinární jedinec v extravagantním kostýmu pokořil nejen publikum a porotce, ale i uživatele internetu, kteří věnovali videu přes 182 milionů shlédnutí.

Druhým na pořadí jsou tanečníci z Los Angeles, kteří demonstrovali famózní choreografii a schopnost ohebnosti na píseň Eda Sheerana Shape Of You. Tito taneční mistři si vysloužili přes 119 milionů shlédnutí. Tančí natolik dobře, že při sledování videa rozvlní boky i ten největší taneční negramot.

Bronzovou medaili si vysloužily triky s míčky na ping pong. Zní to poněkud zvláštně, ovšem sledovat celé to dění je bezesporu atraktivní. Jak jinak lze popsat video, které získalo přes 93 milionů shlédnutí?

Co se týče hudebních klipů, tak první místo získalo video Despacito od Luise Fonsiho. K dnešnímu dni má video již kolem 4,5 miliard shlédnutí! A soudě podle toho, že číslo stále roste, a ne po dnech, ale po hodinách, tak k Novému roku se číslo vyšplhá ještě výše.

Druhé místo si se 2,8 miliardami shlédnutí vysloužil již zmíněný Ed Sheeran se svou skladbou Shape Of You.

Třetí příčku si vysloužil klip Mi Gente J Balwina a Willyho Williama. Video od těchto kluků si získalo přes 1,3 mld shlédnutí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také