TopStar

4. prosince 2017 09:00

Jaké rozchody v roce 2017 byly ty nejzvučnější?

Bok po boku všech pompézních a grandiózních svateb jdou i nepříliš příjemné situace. Řeč je o rozchodech. V letošním roce toho nebylo málo, slova nevěra, nepochopení či nedostatek času padala stále dokola. Ačkoli všichni zmiňovali, že se rozcházejí jako přátelé, nebylo tomu tak vždy. Připomeňme si tedy ty nejzvučnější a nejbolestivější rozchody roku 2017.

Jennifer Lopezová a Drake

Multitalentovaná Jennifer Lopezová nebývá sama nikdy příliš dlouho a mezi jejími vztahy se najde spousta známých jmen. Popová diva se nestačila oklepat z rozchodu s její někdejší láskou Casperem Smartem a přišel flirtující Drake. Velmi záhy se z dvojice stal oficiální pár a obě hvězdy se nestyděly dávat svou náklonnost najevo i na veřejnosti a všemožných událostech. Zdálo se, že vše je velmi vážné: zpěvačka seznámila Drakea se svými dětmi a on ji obdaroval náhrdelníkem za více jak 2 miliony korun. Jak se však posléze ukázalo, společnou budoucnost dvojice neviděla, jejich románek skončil po dvouch měsících. Jak tvrdí okolí obou celebrit, měli natolik nabitý harmonogram, že si na sebe zkrátka neměli čas.

A pokud budeme věřit Jennifer a jejímu vyjádření, žádný vztah mezi nimi údajně vůbec nebyl. Prý byla s Drakem v kontaktu výhradně kvůli společnému tracku. Jak by tomu nebylo, už po měsíci si Lopezová našla nového muže - baseballistu Alexe Rodrigueze.

My Woman Crush Wednesday And Man Crush Wednesday Are So Cute @jlo @champagnepapi #wcwbetterthanyours #mcwbetterthanyours Příspěvek sdílený Jennifer Lynn Lopez & Drake (@drayloshipper), Úno 15, 2017 v 11:10 PST Selena Gomezová a The Weeknd

Tento pár sklidil už od samého počátku značný úspěch. Oba jsou mladí a neuvěřitelně slavní. Zdálo by se, že lepší propojení nelze vytvořit. O románku zpěvačky a Abela Tesfaye (The Weeknd) nejprve promluvila média. Oficiálně se dvojice objevila na veřejnosti na každoročním gala večeru, kde oba působili po uši zamilovaně a šťastně. Selena se nejednou nechala před novináři slyšet, že ve společnosti Abela se cítí sama sebou a je ráda, že její přítel je především její nejlepší kamarád.

Problém se objevil v říjnu, kdy média zveřejnila, že zatímco The Weeknd koncertuje po světě, Selena si užívá volný čas po boku svého někdejšího milého Justina Biebera. Velmi záhy přišla novinka, že se zpěvačka s rapperem rozešli. Jak tomu tak bývá, tak oficiální verzí prý byla neuvěřitelná zaneprázdněnost ze strany obou celebrit. Dnes se již Gomezová neschovává před fotografy, když chce trávit čas s Justinem Bieberem a The Weeknd se rozhodl zpytovat svědomí a vrátit svou lásku bývalé přítelkyni, modelce Belle Hadidové.

Příspěvek sdílený Selena Gomez & The Weeknd • (@abelena_love), Led 31, 2017 v 1:47 PST Fergie a Josh Duhamel

Deset měsíců poté, co zpěvačka oslavila se svým mužem osmé výročí svatby, pár rozhořčil své fanoušky novinkou ohledně rozvodu. Důvody si nechali pro sebe, ale známí dvojice médiím zmínili, že šlo především o různé cíle a vize do budoucna každého z páru. Herec chtěl druhé dítě, zatímco jeho choť nebyla připravena rodit podruhé. Po nějaké době se Fergie se slzami v očích nechala v televizní show slyšet, že rozvod nebyl iniciován z její strany, ona prý chtěla zůstat v tomto svazku do konce svých dní.

@fergie ,@joshduhamel and #axljack on sightseeingtour in #london (09/29) #fergie #joshduhamel #familytrip #family #trip #sightseeing #uk #england #love #parents #lovelyparents #actor #singer Příspěvek sdílený The Duhamel's (@josh_fergie_axljack_love), Zář 29, 2016 v 11:36 PDT Scarlett Johanssonová a Romain Dauriac

Začátkem roku jsme se dověděli, že se herečka Scarlett Johanssonová rozešla s francouzským žurnalistou Romainem Dauriacem. V září roku 2014 se dvojici narodila dcera a měsíc poté uzákonili svůj vztah. Po dobu trvání celého jejich vztahu se oba z páru snažili nepřipouštět si do svého osobního života novináře. V médiích se jejich společné fotky neobjevovaly příliš často, stejně i ve společnosti se objevovala dvojice zřídka. Romain se nechal slyšet, že by rád manželství udržel a prosí manželku, ať se umoudří.

Zdá se, že sama Scarlett tradici manželství nefandí a zveřejnila své mínění, že idea monogamie není normální a nesouhlasí s ní. V současné době herečka prožívá nový vztah, se scénáristou Colinem Jostem.

#ScarlettJohansson #RomainDauriac : http://probomond.ru Příspěvek sdílený PROBOMOND (@probomond.ru), Pro 18, 2016 v 8:14 PST Katy Perryová a Orlando Bloom

Novináři tenhle pár zkrátka milovali. Buď byla dvojice na pláži (zpěvačka v plavkách, zatímco její milý tak, jak se narodil) nebo si užívala na karaoke. Jindy zas přijeli k nemocným dětem v kostýmech Santa Clause. Zkrátka a dobře, pro žurnalisty si vždy vymysleli novou událost, kde se mohli nechat vyfotit. Vše skončilo v březnu, kdy se hvězdy rozhodly rozejít. Podle názoru blízkých známých celebrit vztah nevyšel, protože Katy byla připravena na založení rodiny, zatímco Orlando si chtěl i ve svých čtyřiceti užívat.

Po rozchodu se Perryová nechala slyšet, že se svým bývalým neplánuje být na kordy a chce udržet vztah v přátelské linii. Za posledních pár měsíců se však dvojice objevila několikrát na veřejnosti společně a v srpnu je paparazziové nachytali na koncertu Eda Sheerana v polibcích.

@katyperry #katyperry #orlandobloom #korlando #love #loveintheair

Příspěvek sdílený Korlando (@katy_perry_and_orlando_bloom), Kvě 18, 2016 v 2:00 PDT


Přečtěte si také