TopStar

18. dubna 2018 10:52

Jaké seriály budou hitem letošního jara?

Přichází jaro a s ním i dlouhoočekávané seriálové premiéry. Mimozemšťané i zločinci, děti i divoká zvěř, apokalypsy a snímky o minulosti i budoucnosti. Pojďme se podívat na některé ze seriálů, na které čekají fanoušci jako na smilování.

Life Sentence (7. března)

Posledních 8 let žila Stella Abbott s očekáváním, kdy zemře.Lékaři jí diagnostikovali rakovinu, léčba nepomáhala a dívka se tak rozhodla prožívat každý den jako ten poslední. Užívala si se svými přáteli, skákala z padáku a započala bouřlivý románek. Když dívce ale řekli, že je úspěšně vyléčena, nevěděla, co s tím. Na budoucnost zkrátka nebyla připravena. Teď se Stella musela vypořádat s tím, že poslední roky jí všichni kolem lhali - nebudou přeci zlí na smrtelně nemocnou. Její rodina byla zadlužena, matka opustila otce kvůli ženě a kluk, kterého si v zápalu vášně vzala, je jí vlastně úplně cizí.

V hlavní roli je hvězda seriálu ‚‚Prolhané krásky‘‘ Lucy Hale a režie se ujali rovněž tvůrci tohoto seriálu.

Rise (13. března)

Do školy přichází nový učitel, který zakládá divadelní kroužek, a probouzí ve starších studentech lásku k umění. Děj je inspirován skutečnými událostmi o učiteli, který udělá z klasické školy bonbonek a z jejích studentů skutečné hvězdy. Roli zapáleného pedagoga si vzal na starost Josh Radnor, který je známý svou rolí Teda ze seriálu ‚‚Jak jsem poznal vaši matku‘‘. Autor předlohy seriálu Jason Katims se předvedl ve svém klasickém duchu - malé městečko s velkými ambicemi plné písní a tance, amerického fotbalu a mladistvých lásek.

For the People (13. března)

Právnické drama pojednává o zaměstnancích jednoho z nejstarších a nejprestižnějších amerických soudů. V každém dílu jde o nový případ, nové zvraty a nové spletité situace, vše, jak se fanouškům líbí. Paralelně k tomu se hlavním hrdinům daří vést plnohodnotný osobní život.

Právníci plus sex. To je vzorec úspěchu scénáristů a producentka Shonda Rhimes, která má na starost i seriál ‚‚Skandál‘‘ si je toho dobře vědoma.

Krypton (21. března)

Fantastický seriál o Supermanových předcích. Děj probíhá několik desítek let před zničením rodné planety superhrdiny a sleduje příběh Supermanova dědečka Seg-Ela. Ten se snaží ubránit čest své rodiny a bojuje s chaosem, nespravedlivostí a nepořádkem všude kolem.

Barry (25. března)

Příběh o deprimovaném, podřadném nájemném zabijákovi ze Středozápadu. Zabíjení mu moc nejde, proto se rozhoduje se svou původní profesí skoncovat a dát se na kariéru herce. Temná minulost ho však stejně dříve nebo později dostihne...

The Terror (26. března)

Hororové drama Dana Simmonse je na bázi skutečných událostí. Příběh se odvíjí od riskantní plavby Královského loďstva neprobádaným územím, jehož cílem je objevit Severozápadní průplav. Posádka však uvízne na konci světa. Všichni pomalu ztrácí naději na přežití, při čemž nemusí čelit jen přírodním podmínkám, ale i nenávisti jeden druhého.

Siréna (29. března)

Podle legendy žily u města Bristol Cove mořské panny. A když se po sto letech objevuje záhadná zelenooká kráska, ukazuje se, že byla legenda pravdivá. Nic společného s disneyovskými rusalkami tahle dívka rozhodně nemá, tahle siréna zabíjí svým zpěvem a připravte se, obětí bude mnoho. Vládní dohody, sexy objevitelé, milostné trojúhelníky a rusalka-vražedkyně, na to vše se mohou fanoušci těšit v novém seriálu režisérského týmu Scotta Charlese Stewarta.

Kravaťáci (28. března)

Těsně před svatbou prince Harryho a Meghan Markle je zájem o seriál, ve kterém budoucí princezna hraje, stále stoupá. A právě nová sezóna je pro nastávající prince Harryho tou poslední. Kvůli svému novému statusu herečka se svou kariérou samozřejmě sekla. Uvidíme, jaký bude osud její hrdinky. Poslední díl bude mít symbolický název ‚‚Sbohem‘‘.

The Rain (4. května)

Dánský postapokalyptický seriál pro Netflix. Před 6 lety postihl svět smrtelný virus, který se rozšířil kvůli dešti. Teď se mnozí snaží díky bunkrům přežít, ale nesmí útočiště opustit. Hlavní hrdinové sourozenci se ale přeci rozhodli svůj bunkr opustit a nalézt ztraceného otce, který se nemocí zabýval. Při svém procházení prázdných měst nacházejí další přeživší a společně hledají i novou civilizaci.

Seriál velmi připomíná ‚‚Dark‘‘, který vyšel v loňském roce, přinejmenším mladými sympatickými hrdiny a potemnělým prostředím.

Sweetbitter (6. května)

Mladičká dívka Tess přijíždí do New Yorku, a aby si vydělala alespoň něco, jde pracovat jako servírka do populární restaurace. Zprvu jí vyklouzávají talíře z rukou a zapamatovat si, kdo si co objednal bylo zcela nereálné. Díky návštěvníkům a jejich volnomyšlenkářství se do své práce ale velmi záhy zamiluje.

Sdílejte článek

Přečtěte si také