TopStar

25. října 2017 12:40

Markéta Škorňová

Jako omalovánka: Justin Bieber má nové tetování! A zklamal tak mnohé fanynky

Tetování je módním hitem už několik let a fanoušky má i mezi slavnými osobnostmi. Výjimkou není ani mladý zpěvák Justin Bieber (23), který se tetuje už několik let. Tentokrát svou vášeň ale poněkud přehnal, nemyslíte?

Americký zpěvák, kterého milují milióny fanynek po celém světě, si nechal potetovat celé břicho. Ano, od krku až dolů po podbřišek si nechal vytetovat velmi výrazné tetování. A zatímco tetování je opravdu nepřehlédnutelné, Justinovu vypracovanou postavu už fanynky pod barevnou pokrývkou jen tak nenajdou.

Jak se zdá podle fotek na zpěvákově instagramovém účtě, on je s výsledkem tatéra spokojený. Kdo však jeho novou kérku nemůže rozdýchat, to jsou právě fanynky Biebra. Ti v komentářích pod fotkou lamentují, proč to zpěvák udělal, že si zničil své tělo a podobně.

Příspěvek sdílený Justin Bieber (@justinbieber), Říj 21, 2017 v 7:37 PDT

Justin v poslední době experimentuje s kde čím. Jeho vlasy mají měsíc co měsíc jinou barvu, přítelkyně střídá častěji, než ponožky, a poroto není divu, že došla řada i na tetování. Ale jak je vidět, s negativních komentářů svých fanoušků si Justin vůbec nic nedělá.

Sdílejte článek

Přečtěte si také