TopStar

7. října 2017 16:00

Jiří Kubeš

Jakub Prachař toho poslední dobou moc nenaspí! Mia je totiž pěkná čiperka

Jakub Prachař toho poslední dobou moc nenaspí. Jeho sotva měsíční dcerka Mia je totiž pěkná čiperka a v noci se budí každé dvě hodiny. No tak bude asi po tatínkovi... nebo že by po mamince?...Ale.. To je fuk, vyjde to nastejno... Každopádně, jak to všechno Kuba vlastně zvládá?

Trochu unavený, ale viditelně spokojený a plný humoru dorazil Jakub Prachař za týmem režiséra Zdeňka Trošky, aby natočil postsynchrony k pohádce Čertoviny. „To funguje tak, že se na člověk podívá, jak to řekl, a pak se to snaží říct stejně. Vůbec ta herecká práce není složitá. “ vtipkuje Prachař. A na otázku, jak se na to vyspal, dodává, že skvěle. Vůbec ho prý dcerka nebudí. „Já spím tam, kde se spí. Člověk má hrozně dlouhou noc, když vás něco 6x v noci probudí. Teprve když se člověk furt budí, tak vlastně zjistí, jak je ta noc opravdu dlouhá.“

Režisér Zdeněk Troška si ale spolupráci s nevyspalým tatínkem pochvaluje i tak. „Přišel plný elánu, má radost z malé dcerušky. Říkal akorát, že se moc nevyspí, každé dvě hodiny vstává,. Donese jí Agátce, teda jsou tam spolu u toho samozřejmě a těší se z toho, mají doma živou hračku.“ směje se režisér.

Kvůli prvorozené dceři dokonce Jakub teď odmítá práci. Chce mít víc volna.Role tatínka herce zřejmě plně uspokojuje. Ale Jakube, každý zkušený rodič ví, že bude hůř. Co ty na to? „Ne ne, to už bude jenom lepší!“ dodává a odchází s nadšením pracovat.

Sdílejte článek

Přečtěte si také