TopStar

15. května 2013 16:30

Blanka Konrádová

Jan a John: Budař si vynutil setkání s Malkovichem

Pokud si někdo myslí, že hlavní postavou tiskové konference s Johnem Malkovichem byl americký herec sám, hluboce se mýlí. Nejvíc pozornosti na sebe strhl jeho neodbytný obdivovatel herec Jan Budař.

Dlouze s novináři diskutoval o tom, že nechce být focen sám, pouze s Johnem Malkovichem. Takhle se dělá sebepropagace! :-)

Budař k Malkovichovi vzplál loni na festivalu v Karlových Varech, kde byl jedním z mnoha herců-modelů, kteří předváděli „šaty“ americké star. Od té doby je mu zjevně v patách. Alespoň na české půdě.

John Malkovich, mimo jiné držitel Křišťálového globu za mimořádný umělecký přínos světové kinematografii, ale nepřijel do Prahy kvůli českému „kamarádovi“, nýbrž na Pražském jaru zahrát a zazpívat roli Casanovy v hudebně-dramatickém představení The Giacomo Variations.

„Těžko definovat, co v tom dělám, snad se to dá označit za zpěv. Ano, pokud nebudu indisponován, budu zpívat,“ komentoval předem svoje vystoupení Malkovich.

Na závěr tiskovky si přišel na své i Budař. Malkovich se rozpomněl, pozdravil se s ním a dokonce trefně poznamenal, že jsou oba krásně plešatí.

Honzík se usmál, zapózoval a odtančil domů. Je to ale hezké, když i dospělí mají své idoly.

-iba-

Sdílejte článek

Přečtěte si také