TopStar

30. dubna 2013 16:48

Dagmar Dandová

Jandová jede do Říma pro chlapa!

To byla oslava! Martina Jandová ukázala svoji nevlastní sestru Lenku i čilého tatínka, který jí dopřál čtyři nevlastní sourozence. „Všichni se máme rádi, ale bráchové nemohli přijít,“ vysvětlovala reportérka TOP STAR magazínu jejich nepřítomnost.

Chyběl i Daniel Dobiáš ze skupiny ABBA Stars, se kterým chodila dva roky. „Už je to uzavřené, návrat je nemožný. Není to jednoduché, když se žena v mém věku zamiluje, ale jsou věci, o kterých vím, že by mě v budoucnosti nedělaly šťastnou, tak jsem to raději ukončila.“

Z dárků jí udělal největší radost iPad od dcery Elišky, která na něj šetřila peníze z platu uvaděčky v Divadle Broadway. „Já mám prostě úžasné dítě. Eliška studuje se samými jedničkami biochemii, a i když by si o peníze mohla říct tatínkovi, tak chodí na brigády do divadla,“ rozplývala se Martina.

Otec Elišky a Martinin exmanžel Petr Janda je z dcery taky nadšený. Hlavně z volby vysoké školy. S tímto vzděláním má podle něj větší možnosti uplatnění v životě, než kdyby se pohybovala ve vodách showbyznysu.

Další dárek, který reportérka velmi ocenila, byl třídenní zájezd do Říma. „Naposledy jsem tam byla s Martou a házela do fontány di Trevi mince, aby se mi splnilo přání. A hned nato jsem potkala Dana. Teď tam musím znovu, abych to přání poopravila. Musím to definovat přesněji,“ smála se. „Chci chlapa, který by mi byl oporou, kterému bych mohla věřit a byla to naplněná láska“.

-iba-

Sdílejte článek

Přečtěte si také