TopStar

24. ledna 2014 16:32

Janek Ledecký: Neuvěříte, v jaké funkci chce na zimní olympiádu do Soči

Jeho dcera Ester patří k největším medailovým nadějím olympijské výpravy České republiky. A pyšný táta, zpěvák Janek Ledecký, bude u toho. Ne ale jen v roli fanouška. "Chystám se do Soči jako servisman," řekl redakci Prima-Style.cz. "Práce tam kolem týmu bude spousta."

Janek Ledecký není v zákulisí snowboardového sportu žádný nováček a rozhodně nebude ve výpravě jen "do počtu". Kromě práce pro tým, které po letech praxe rozumí, se chystá pochopitelně i fandit. "Nepatřím k rodičům, kteří by se samou nervozitou nemohli na děti dívat. Já se na Ester na svahu dívám rád, vždyť jede krásně. A nejenom, že se dívám, ale také ji rovnou natáčím," řekl nám zpěvák.

Rodina, chybí syn Jonáš, který se věnuje muzice, Foto: isifa.com

Podle informací Českého olymijského výboru Janek Ledecký skutečně figuroval v pátek na oficiální akreditační listině. Zda ale opravdu do Soči odcestuje nebylo v pátek odpoledne definitivně jasné, protože naplnění kvót ještě nebylo definitivně schváleno MOV.

Janek Ledecký kvůli natáčení nové show televize Prima Máme rádi Česko propásl jeden z pohárových triumfů své dcery. "Natáčení nás všechny moc bavilo a doufám, že to bude na výsledku znát," podotkl s tím, že on sám to má v Česku nejraději "na střídačku" v Praze a Špindlerově Mlýně, kde si rodina pořídila druhý domov pěkně nablízku závějím. "Letos jich tedy zatím moc nebylo," usmívá se Janek Ledecký. "Pořádně jsem si zalyžoval, když jsem byl s dcerou měsíc na přípravě v Coloradu."

Mezitím začala domácí rádia stále častěji hrát jeho krásný duet se zpěvačkou Lucií Vondráčkovou "Ve jménu lásky" z muzikálu Jago.

TIP Prima-Style.cz: Sledujte Janka Ledeckého v premiéře show Máme rádi Česko v sobotu od 20:15 na Primě!

Všechno o pořadu najdete ZDE.

Mohlo by vás zajímat:

Sdílejte článek

Přečtěte si také