TopStar

28. dubna 2013 15:59

Blanka Konrádová

Janotka a Parmová: Jak tohle dopadne!

Bára Kozáková z Krimi zpráv na Prima family si ani ve vinohradském divadle při předávání cen TýTý nedala pokoj a se svým kolegou Michalem Janotkou probírala pracovní záležitosti.

Bára je totiž kromě moderátorky taky editorkou Krimi zpráv, což mimo jiné obnáší být 24 hodin permanentně v pohotovosti. "Někdy mi zvoní telefon i ve tři ráno. Ono to má logiku, protože většina kriminálních deliktů se odehrává v noci. Já pak musím rozhodnout, jestli reportáž natočíme a komu ji přidělím," vysvětlovala a vzápětí nás ujistila: "Dělám to už tři roky a zatím jsem se nezbláznila, takže vydržet se to dá."

S Michalem Janotkou komunikuje většinou telefonicky, protože on působí coby reportér v Brně. Pražská slavnostní událost byla tudíž vítanou příležitostí pohledět mu do tváře jinak než prostřednictvím televizní obrazovky.

Michala doprovázela moderátorka zpráv na Prima family Sandra Parmová, která za přítelem už rok a půl pravidelně dojíždí. "Zatím to docela zvládáme a co bude dál, se uvidí," říká Michal.

Do Prahy se mu zatím nechce, protože na jižní Moravě má důležité profesní kontakty. Sandra by zase nemohla žít v Brně. "Praha je pro mě srdeční záležitost, neumím si představit žít jinde. Tak doufám, že jednou Michal dostane takovou nabídku, aby mu stálo za to se sem přestěhovat."

Dovedou si představit i to, že by každý pracoval pro jinou televizi. "Asi bychom si nemohli říkat tolik věcí ohledně práce, ale určitě bychom to zvládli," je si jistý Janotka. Nicméně podobný krok žádný z nich neplánuje.

Michal je na Primě od ledna a Bára Kozáková ho už vidí při příštím vyhlašování cen TýTý sedět v první řadě mezi nominovanými. "Mohl by být nominovaný na cenu objev roku," prorokuje.

Ivana Bachoríková

Podívejte se na naší fotogalerii, jak to osobnostem FTV Prima na TýTý slušelo


Přečtěte si také