TopStar

17. června 2018 12:27

Jason Momoa, Nicole Kidman a Amber Heard se předvedli v kostýmech z Aquamana

Herec Jason Momoa je známý především svou rolí v seriálu Hra o trůny. Už dávno je ale součástí společnosti DC Comics, kam patří i Batman, Superman či Wonder Woman. Momoa dostal roli Aquamana a pro tentokrát se ve svém převleku dokonce objevil na titulní straně časopisu Entertainment Weekly.

Na titulní straně nového výtisku časopisu Entertainment Weekly pózuje Momoa po boku svých hereckých kolegyň Nicole Kidman a Amber Heard. Krom toho si čtenář může uvnitř přečíst obsáhlý rozhovor s herci, kteří se na vzniku filmu o králi vodního království podíleli.

Poprvé se v roli superhrdiny Aquamana Jason Momoa objevil roku 2016 ve filmu Batman vs Superman. A pokud se tehdy ve snímku jen mihnul, tak o rok později ho čekal plnohodnotný debut v Lize spravedlnosti. Tam bojoval Aquaman proti zlu bok po boku s Batmanem, Supermanem, Wonder Woman a Flashem.

V současnosti studio Warner Bros. plnohodnotný trailer ještě nevydal, ale podle exkluzivních fotografií z časopisu je teď známo, že Amber Heard se vrátí ke své roli Mery, Aquamanovy lásky. Co se týče Nicole Kidman, ta si zahrála matku hlavního hrdiny a královnu podvodního světa.

Režisérské křeslo obsadil James Wan známý především svými hororovými snímky. V českých kinech se na film fanoušci mohou těšit od 20. prosince letošního roku.


Přečtěte si také