TopStar

4. února 2018 10:34

Jason Statham si hrál na fotografa! Takhle vyfotil krásnou přítelkyni i synka

V posledních několika dnech se na Instagramu Stathamovy milé Rosie Huntington-Whiteley objevilo nespočet stylových fotografií. Fanoušci si zprvu říkali, zda jde o nějakou novou reklamní kampaň, ale ne. Šlo o pouhé amatérské fotky z dovolené. A nafotil je sám hollywoodský bourák Jason Statham.

Herec zůstal jako každý správný fotograf mimo záběr a na všech snímcích je tedy pouze jeho vyvolená ve všemožných podobách. Jednou v plavkách, podruhé zas v šatech, které jí rozevlál vítr a ona tak působí jako skutečná víla. Na jedné fotografii se ovšem objevil ještě jeden účastník - šlo o syna hvězdného páru Jacka Oscara.

‚‚Když jsi u nás, maličký, tak slunce svítí. Nehledě na počasí,“ připsala něžný komentář pod svou fotografii hrdá maminka. Není to tak dávno, co si dvojice užívala dovolené v Utahu a dokonce i v Arizoně. Nakonec ale nejspíše usoudila, že slunce není nikdy dost a vydala se na pobřeží oceánu.

Herec a lamač ženských srdcí Jason Statham je se svou milou, modelkou Rosie Huntington-Whiteley od roku 2010. V lednu roku 2016 požádal hrdina akčních filmů krásku o ruku, i když ke svatbě stále nedošlo. To ale nebránilo zamilovaným stát se rodiči. 24. června 2017 se zářivé dvojici narodilo první děťátko, syn Jack Oscar Statham.

Sdílejte článek

Přečtěte si také