TopStar

3. června 2013 17:00

Blanka Konrádová

To je ale hlavolam! Jedna z nich patří Romanu Vojtkovi

Herec Roman Vojtek (41) vyrazil do pražských Žlutých lázní s krásnou manželkou Terezou, jejím dvojčetem Kristýnou a svou dcerou Editou. Krásný doprovod mu ostatní muži jen tiše záviděli.

Na akci S kočárkem Prahou přišel podpořit všechny ženy s malými dětmi, které bojovaly za bezbariérovou Prahu. „Podporovat podobné konkrétní projekty má smysl,“ řekl známý herec. „Když byla moje dcera Editka menší, bezbariérové přístupy pro cestování s kočárkem pro nás byly naprosto zásadní záležitost,“ řekl Vojtek.

Přítomné tatínky ale ženský boj za lepší jízdu kočárky Prahou moc nezajímal, radši by si vyměnili situaci s Vojtkem a nechali se opečovávat „jeho“ sexy dvojčaty.

Spokojená byla ve Žlutých lázních i malá Edita Vojtková. „Editce se na akci moc líbilo hlavně proto, že přišla její sestřenice Kristýna – je totiž jen o pár dní starší. Holky si chvilku hrají, pak se rozhádají, urazí se, a za nějakou dobu jsou zase v pohodě. Mají takové návaly,“ říká.

Roman Vojtek dotočil po pěti letech seriál Vyprávěj a teď čeká na nové nabídky: „Je mi líto, že seriál skončil. Byli jsme skvělá parta a scénář byl velmi dobře napsaný. Pokud se někdy v budoucnu budou točit ještě další díly, asi už bez nás,“ říká.

„V roli Karla Dvořáka jsem prožil čtyřicet let. Začínal jsem jako dvacetiletý student a v posledních dílech je mi šedesát,“ říká Roman Vojtek. V poslední sérii Vyprávěj už si musel barvit vlasy šedivou barvou, aby vypadal jako důchodce. „Ze začátku jsem si patlal barvu na obličej, abych vypadal mladší, a na konci na hlavu, abych vypadal starší,“ směje se.

-dad-

Sdílejte článek

Přečtěte si také