TopStar

4. června 2013 16:40

Blanka Konrádová

To je ale mazec! Syn jí hraje milence

Syn muzikálové herečky Dity Hořínkové (37) Filip Antonio (9) jde ve stopách dětské herecké legendy Tomáše Holého a už má pořádně našlápnuto na hvězdnou kariéru.

„Filip Renč si ho vybral pro roli malého Casanovy. Na konkurz do divadla Brodway jsme šli spolu. Já měla číslo dvě a on tři, tak nás pozvali na pódium, ať rovnou zazpíváme spolu. Vtipné je, že Filip hraje dvanáctiletého Casanovu, který pak bude mým milencem,” prozradila Hořínková.

„Vždycky jsem toužila hrát se synem v divadle, ale ze začátku to bylo docela složité,“ říká herečka. „Potřebovala jsem ho začít vnímat jako kolegu, protože jako máma jsem měla tendenci za ním pořád chodit a kontrolovat, jestli má všechno, je připravený...,“ dodala.

Svou první velkou roli dostal Filip Antonio už v pěti letech, kdy ho režisérka Marie Poledňáková obsadila do hlavní dětské role Bastíka ve filmu Líbáš jako Bůh. Hrál i v seriálech Velmi křehké vztahy nebo Bazén na FTV Prima. Letos se objeví v dramatu Všiváci po boku Jiřího Mádla a Kryštofa Hádka.

-dad-


Přečtěte si také