TopStar

8. června 2013 16:40

Dagmar Dandová

To je ale úchylka: Sobota nesnáší dárky!

To je ale úchylka: Sobota nesnáší dárky!

Manželka Luďka Soboty (70) Adriena to má se svým mužem jednoduché. Nemá rád dárky a ráno se mu nikdy nechce vstávat.

„Když dám Luďkovi dárek, řekne jen: díky! A když mu žádný nedám, taky poděkuje,“ prozrazuje Adriena. „Když v květnu slavil sedmdesátiny, vůbec jsem nevěděla, co mu mám koupit. Nakonec jsem mu jako překvapení přichystala intimní oslavu na zámku Napajedla,“ dodala Sobotová.

Na turnaj VIP Tenis Cup v Průhonicích dorazila bez manžela. „Luděk hrozně nerad ráno vstává, proto nejezdí na žádné turnaje. Jsem ráda, když ho někam vytáhnu alespoň občas,“ stěžuje si herečka. Naposledy ji známý komik doprovodil na módní přehlídku, kterou organizovala Adrienina kamarádka, ředitelka Nadace Korunka. „Poprosila mě, ať jí dělám modelku. Chodila jsem pak po molu mezi mladýma holkama jako přestárlá rašple. Ještě že to bylo pro dobrou věc,“ dodává Adriena Sobotová.

Nejvíc se herečce líbilo právě na zámku Napajedla a oslava Luďkových sedmdesátin. Překvápko pro manžela se jí opravdu vydařilo. „Vytáhla jsem ho ven s tím, že jdeme jenom na kafe. Na nádvoří už byla připravená hostina a na Luďka čekalo pár našich přátel jako třeba Světlana Nálepková a další kamarádi. Původně jsem mu sice chtěla udělat oslavu v Praze, ale bála jsem se, že někoho zapomeneme pozvat a on se pak urazí. Tak jsme radši utekli mimo hlavní město,“ přiznala se Sobotová.

V poslední době začala ve volném čase vyrábět šperky. „Naučila mě to kamarádka. Většinu svých výtvorů si nechávám, ale úplně nejradši šperky dostávám. Luděk aspoň ví, čím mě vždycky potěší,“ říká Adriena Sobotová, která mimo jiné vyrobila třicet párů náušnic. „Pořád mi to ale připadá málo,“ dodává.

-dad-

Sdílejte článek

Přečtěte si také