TopStar

2. ledna 2018 12:39

To je ale změna! Které osobnosti se rozhodly se svým tělem něco udělat?

Hvězdy jsou permanentně sledovány fotografy a jejich objektivy, takže veřejnost si snadno všimne každého kila navíc. Některé z hvězd si to vzaly k srdci a rozhodly se svou postavu změnit k lepšímu. Komu se to tedy podařilo?

Mariah Carey

Vprůběhu celé zpěvaččiny kariéry jsme stále svědky toho, jak Mariah hubne a zas přibírá. Tento boj s nadbytečnými kilogramy trvá dlouhé roky a tisk si to nenechává ujít a stále informuje, jak to s váhou Carey tedy je. V listopadu se hvězda objevila na veřejnosti opět jako proutek a fanoušci se zaradovali. Anonymy tvrdily, že Mariah Carey podstoupila operaci zmenšení žaludku, sama hvězda však tvrdí, že je to jen o silné vůli.

Christina Aguilera

Hvězdná zpěvačkataké nemůže zastavit svůj boj s kilogramy. Stačí, aby se Christina trošku uvolnila a tisk ji okamžitě kritizuje za její kypré tvary. V současnosti si média nemají nač stěžovat, Aguilera vypadá stejně skvěle jako na začátku milénia. Podle jejích slov v tom není žádný trik ani tajemství, jde jen o zdravou stravu. Ovšem ne všichni tomu věří...

Britney Spears

V životě Britney byly chvíle, kdy šíleně přibrala, ale po chvilce byla zas ve fantastické formě. Natolik fantastické, že si může znovu zahrát na školačku ze svého klipu ‚‚Baby One More Time“, díky kterému se kdysi proslavila.

Na svém Instagramu pózuje zpěvačka převážně ve velmi krátkých a úpnutých outfitech, aby každý věděl, že se Britney nemá za co stydět. Hubne Spears díky svým pravidelným tréninkům ve fitku, nebo józe? Fotky z jejích tréninků jsou na zpěvaččiném Instagramu rovněž časté.

Chris Pratt

Chris Pratt měl vždy sklony k nadváze, ovšem v poslední době se o sebe začal pořádně starat a velmi značně zhubl. Dietu prý hvězda filmových pláten nedrží, ovšem sportuje se soukromým trenérem každou volnou chvíli. Kardio, plavání, běh, triatlon. Právě díky tomuto došel herec k výsledku –27 kg za půl roku.

Janet Jackson

Zpěvačka šokovala za poslední roky své publikum hned několikrát. V první řadě, porodila prvního potomka ve svých 50 letech, v době těhotenství velmi přibrala a po porodu shodila kolem 30 kg v průběhu 5 měsíců. Nyní vypadá Janet ještě štíhlejší a mladší než do doby, kdy se stala matkou. Okolí Janet utvrzuje, že jde jen o zdravou stravu a intenzivní tréninky.


Přečtěte si také