TopStar

20. února 2018 18:10

Je to definitivní? Lohan konvertovala k Islámu!

Už před rokem se objevily spekulace, že herečka přijala islámskou víru. Lohan náhle odstranila všechny své fotografie z Instagramu a status si změnila na ‚‚Salam Aleikum‘‘. Tehdy ale její matka zveřejnila, že Lindsay si chce odpočinout od sociálních sítí. Teď se hvězda objevila na módní přehlídce a ne jen tak... V hidžábu!

Je to pár hodin, co se herečka objevila na přehlídce v rámci Týdnu módy v Londýně a opět se začalo mluvit o jejím přechodu k islámské víře. Hlava Lindsay byla totiž pokryta hidžábem. To se ale k celkovému konceptu přehlídky hodilo, protože právě na té se předváděly rozličné hidžáby, abáje a další kusy oblečení typické pro muslimské ženy.

Lohan si prohlédla modely, vyfotila se s fanoušky a odešla. Ne však s prázdnou. Jedna z kosmetických značek jí věnovala nové produkty své řady. Představitelé této značky na sociálních sítích zveřejnili: ‚‚Byla velmi milá a řekla, že používá jen halal kosmetiku. Ten den byl její make-up právě takový.‘‘

Samotná Lindsay vyrostla v katolické rodině a v současnosti se nechce vyjadřovat, k jaké víře se přiklání. Nejednou už se ale nechala slyšet, že studuje Korán. ‚‚V Americe se mi toho za posledních 10 let stalo příliš. V Londýně mám přátelé muslimského původu a ti mě vždy podporovali. Jednou mi dali přečíst si Korán a já ho v New Yorku četla a zkoumala dál. Tato kniha rozevřela nové dveře mého duchovního rozvoje a ukázala mi nový smysl života,‘‘ zmínila před nedávnem hvězda dětských srdcí.

V loňském roce jezdila herečka nespočetkrát v rámci dobročinných misií do islámských zemí. V současnosti podporuje herečka především syrské uprchlíky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také