TopStar

11. září 2015 14:54

TO JE KLAUN! Šášula Bieber se obarvil na blond a práskl, kde šmíruje sexy holky

Bývalá teenage hvězdička se rozhodla, že se po sérii skandálů s rychlými auty a drogami polepší. Bieber představil na MTV svůj nový singl What Do You Mean a rozmluvil se o tom, jaký je rozdíl mezi popovou hvězdou a umělcem.

Mnozí by tvrdili, že zrovna o tom jednadvacetiletý skandalista zrovna moc neví, jenže Bieber se chce dostat mezi elitu showbyznysu. Změnil image, asi aby se mu podařilo oprostit se od večírkové minulosti a překvapil. Obarvil se na blond!

V rozhovoru pro jedno americké rádio vysvětlil, že na to, abyste se stali umělcem, musíte tvořit, že nestačí být jen dobrým zpěvákem, což by jeden nečekal. A rozmluvil se taky o Instagramu, sociální síti, kterou třeba Miley Cyrus na předávání cen MTV VMA označila za svou pravou lásku (a my to můžeme jen potvrdit, takovou péči svým selfíčkám věnuje jen málo hvězd). Řekl, že Instagram je od toho, aby tam chlapi sledovali hezké holky. Naopak to prý taky funguje, ale holky fotky krasavců prý nezkoumají tolik. Tak, dámy, můžete doufat, že si vás Bieber všimne a třeba vám pošle nějaké soukromé selfie…


Přečtěte si také