TopStar

29. června 2014 20:22

Lucie Průchová

Je krásná a odmaturovala s vyznamenáním... Dcera známého rappera! Kterého?

Tato 18letá dívka možná překvapila hodně lidí tím, že vzdala na školních webových stránkách hold svým rodičům. Právě odmaturovala ve škole v Clintonu v Michiganu. Napsala, že oni měli nejvýznamnější podíl na jejích uspěších a že jim za to ze srdce děkuje.

"Moje matka a otec jsou pro mě vzorem! Vychovávali mě s tím, že se nemám přetvařovat, mám si jít za svým snem a mám být člověkem, jakým jsem. Dali mi veškerou podporu k dosažení toho, co mám," řekla na webových stránkách školy.

Také prozradila, že míří na Michiganskou státní universitu, a doufá, že bude po dokončení pracovat v oboru "psychologie".

Pyšný rapper sledoval šerpování Hailie z povzdálí, protože, jak říká, "nechtěl způsobit scénu", nechtěl své dceři kazit její velký den svou přítomností, která by jistě upoutala pozornost.

Jeden z rodičů nám řekl: "Když otevřela dveře a vyšla ven, Eminem jakoby říkal očima, to je moje dcera! Koukejte! Prostě vypadal jako hrdý otec." A nikdo se mu určitě nemůže divit!

Hailie neměla určitě jednoduchý život! Foto: Instagram.com

Eminem se svou manželkou Kim... Foto: Instagram.com

Eminem a Kim se poprvé brali v roce 1999 a rozvedli se v roce 2001, pak následoval drsný boj o opatrovnictví jejich dcery. Podruhé měli svatbu v lednu 2006, ale vydrželo to pouhých 82 dnů. V té době bylo Hailie deset let.

Hailie také získala na škole titul královny krásy, myslíme, že oprávněně! Je opravdu rozkošná...

Máme pro vás i další zajímavosti:

Sdílejte článek
Štítky škola Instagram Eminem rapper webová stránka

Přečtěte si také