TopStar

16. srpna 2018 12:59

Markéta Škorňová

To je lásky: Slavná modelka si užívala dovolenou se svým staronovým přítelem

Jedna z nejúspěšnějších modelek současnosti- Gigi Hadid (23) si v těchto dnech užívá zasloužený odpočinek na dovolené. A nebyla na ní rozhodně sama! Svým fanouškům na sociální síti ukázala fotku, na které leží v náručí své staronové lásky. Tou není nikdo jiný, než slavný zpěvák Zayn Malik (25).

Jak to tak vypadá, stará láska opravdu nerezaví! Jak jinak si vysvětlit, že to modelce Gigi Hadid a zpěvákovi Zaynu Malikovi, klape snad ještě líp, než v minulosti? Pár se po dvou letech rozešel letos v březnu, ale jejich fanoušci netruchlili po této dvojici dlouho. Pauzu si dali vlastně jen na dva měsíce- začátkem června už byli opět načapáni spolu.

Zdá se, že tihle dva bez sebe prostě neumí být. Podle společných fotografií, které jak modelka, tak zpěvák na svých profilech občas sdílí, je vidět, že jsou zase zamilovaní jako dvě hrdličky. Není divu, že pár vyrazil na společnou dovolenou. Věříme, že si společný relax dostatečně užili.

Rozchody a návraty nejsou u celebrit ničím výjimečným. Není to tak dlouho, co se k sobě vrátili zpěvák Justin Bieber (24) a modelka Hayley Baldwin, kterou zpěvák dokonce nečekaně požádal o ruku. Tak snad to tentokrát zamilovaným párům vydrží déle.

Sdílejte článek

Přečtěte si také