TopStar

13. července 2018 08:17

Je libo ovečku nebo vibrátor? Nepochopitelné věci, které darovali fanoušci svým idolům

Každý z nás dostal někdy nějaký ten krajně zvláštní dar. A výjimkou nejsou ani hvězdy. Pojďme se podívat na ty, které dostaly od svých fanoušků více než podivné dárky.

Lady Gaga - vibrátor

Zpěvačka obdržela roku 2012 na jednom ze svých koncertů v Austrálii pořádně netradiční dar. Jeden z fanoušků jí obdaroval vibrátorem a doufal, že se Gaga pobaví. Ta se ale rozzuřila a okamžitě mu věc vrátila: ‚‚Fakt si myslíte, že trpím nedostatkem sexu?‘‘

Robert Pattinson - párátka

Ve stejném roce jako dostala dar Lady Gaga se i Robert mohl těšit netradičnímu překvapení. Herec totiž přestal v tomto roce kouřit a začal místo toho žvýkat párátka. Když si toho fanoušci všimli, začali filmovému upírovi posílat jednu krabičku dřevěných párátek za druhou.

Emma Watson - Bible

V Emmině kolekci je v současnosti kolem 20 výtisků Bible. Tak se odpůrci ságy o Harrym Potterovi snažili přivést herečku ‚‚na tu správnou cestu‘‘. Právě díky této sáze se ale herečka dočkala nejen celosvětové popularity, ale i přes v přepočtu 400 milionů dolarů. Že by magie?

Ariana Grande - dýně a svíčky

Zpěvačka dostávala v rámci půl roku den co den dárek od nějakého ze svých fanoušků. A právě tento podivín jí obdaroval i osmi svíčkami, několika kalendáři s kočkami a dvacetikilovou dýní. Šlo tedy skutečně o fanouška?

Mick Jagger - luxusní zubní kartáček

80 tisíc dolarů - to je cena zlatého zubního kartáčku, který sólista The Rolling Stones obdržel od jednoho zámožného fanouška. Právě tento kartáček se dokonce dostal do Guinnessovy knihy rekordů.

Alexandr Ovečkin - ovce

Roku 2015 dostal světový hokejista ke svým třicátinám živou ovečku. Ta na sobě měla národní hokejový dres Ruska. Alexandr odvezl originální dar svým rodičům a ovečka tak žije na chalupě za Moskvou.


Přečtěte si také