TopStar

5. prosince 2017 18:33

Je libo špagety? Od Emily Ratajkowski by si je nechal uvařit kdejaký muž!

Modelka Emily Ratajkowski (26) nenechává nikoho na pochybách, že je jednou z nejvíce sexy žen planety. Kdo jiný by si dokázal užívat špagety takovým sexy způsobem, než Emily?

Modelka s neuvěřitelnou postavou, které dominují tolik populární ňadra, se opět předvedla. Není snad den, kdy by Emily nepotěšila své fanoušky na sociálních sítích nějakou tou sexy fotečkou.

Ale tentokrát se nejednalo o pouhou fotografii. Tentokrát se Emily objevila v pořádně žhavém videu! Video je součástí reklamní kampaně na The Love Magazine a sexy modelka se v něm „válí“ po stole plném jídla a pochutnává si přitom na špagetách. Jezení špaget nebylo ještě nikdy tak sexy!

Spaghetti queen for @thelovemagazine

Příspěvek sdílený Emily Ratajkowski (@emrata), Pro 3, 2017 v 12:57 PST

Emily ví, jak na sebe upozornit. Svou dokonalou postavičku vystavuje co to dá a nutno podotknout, že jí tělo zajišťuje velkou část příjmů.

Není to ale tak dávno, co si modelka a herečka stěžovala, že kvůli velkému poprsí nedostává žádné seriózní filmové nabídky. Ale nemůže si za to Emily tak trochu sama? Možná, kdyby modelka den co den nerozšiřovala svá veřejná alba novými a novými sexy fotkami, režiséři by změnili názor.

Na druhou stranu, takové tělo by byl přeci hřích neukázat, nemyslíte?

Sdílejte článek
Štítky fotografie video Emily Ratajkowski špagety

Přečtěte si také