TopStar

21. června 2018 15:22

Ilona Blašková

Je modelka Simona Krainová žárlivá?

Jak už asi víte, Simona Krainová dala svému manželovi Karlovi k narozeninám striptérky. Video z oslavy dala na svůj Instagram, ale po pár hodinách ho najednou smazala. Proč? A opravdu jí nevadí, že muž jejího srdce osahává jiné ženy?

Tenhle dárek by svému milému jen tak nějaká žena nedopřála. Simona se toho ale nebojí. Dokonce se tím i pochlubila na sociální sítí. Ale jen na chvíli. Pak video odstranila. „No protože maminka jedné z těch striptérek volala, že se jí to nelibí no. A mně to bylo líto. Nechtěla jsem dělat nikomu doma paniku. Ale ono tam bylo pět nebo šest striptérek. Tak jako splnila jsem přání mnoha mužů. Oni se všichni tváří, ale tam se nedělo nic spatného. Hezké holky tančily polonahé. To je skoro jako v plavkách. Jen se u toho hezky vlnily,“ řekla Simona.

A nevadí to Simoně? Nežárlí? „No jako kdyby přišla nějaká, která by mu psala a kroužila kolem něj, tak ji dam ránu. Já vypadám jako cukrová panenka, ale dostala by pěstí. Ne to ne. Samozřejmě si hlídám svoje teritorium. Ale tak snad se nezamiluje do striptérky, když má doma Krainovou,“ vtipkovala modelka.

Simona vypadá fakt dobře a pořád na sobě dře. Teď začala zase běhat. Jen musí opatrně. Jednou to totiž dost přehnala. „Já měla únavovou zlomeninu, protože jsem přeháněla ty tréninky. Ale teď si dávám různé potravinové doplňky pro sportovce. Mám trenéra a poradce, co mi říká, co mám dělat, abych byla silnější. A běhám, protože mi to čistí hlavu a myslím, že je důležité, aby měl člověk čas i pro sebe. Nedělám to proto, že bych chtěla někoho dohnat nebo být lepší nebo hubenější. Prostě pro můj pocit. A jsem spokojená,“ prozradila.

A běhat začal i Karel. „Karel běhá, protože jsem mu řekla, že by také měl začít něco dělat. Ale jeho to baví. Já ho nenutím. On je trochu línější, typ kavárenského povaleče. Což já také. Neříkám, že jsem nějaký sportovec. Ale je těžší ho motivovat. Ale když už jde, tak ho to baví a jde mu to, práskla na svého manžela.

Simona už nechce být jen modelkou a ukazovat svoji krásu. V minulosti si zahrála v několika filmech a ráda by pokračovala. Dokonce má vysněnou roli. Chtěla bych hrát mámu, která ukazuje nejen své fyzické přednosti. A možná bych chtěla i nějakou komediální roli. To by mě bavilo. Já jsem takový Krampol v sukni. To možná nikdo neví. Jsem strašně vtipná. Ale víte, jak to je. Oni furt obsazují dokola pět herců a hereček,“ řekla Simona. Tak snad brzo přijde její chvíle.

Sdílejte článek

Přečtěte si také