TopStar

2. srpna 2017 10:51

vedran

To je pech! Marta Jandová bourala cestou do nemocnice

Místo toho, aby si užívala léto, čelí Marta Jandová jednomu neštěstí za druhým. V červnu si přivodila zlomeninu malíčku, v pondělí si zlomil koleno i její manžel Miroslav, a když ho v úterý vezla do nemocnice, měli bouračku.

„Já si stojím na křižovatce, pán jede ze shora, tak dávám přednost, protože musím odbočit, že jo, tak jsem se zastavila a čekám až pán odjede a ten místo aby odjel, tak to napral do mě. Já jsem nevěděla, co se děje za mnou, ale prej mu tam stálo dole nějaký auto, který ho blokovalo, tak místo aby to napral do něj, tak to radši napral do nás,“ popsala nehodu Marta Jandová.

Podobně mluvila i mluvčí policie. „Byla nám oznámena dopravní nehoda v ulici Pod Stadiony v Praze 5, které byly účastny dvě vozidla. Na místo dorazili dopravní policisté, kteří zjistili, že jedna z řidiček odbočovala na křižovatce vlevo a přitom do ní narazil druhý účastník silničního provozu. Do této nehody bylo zapojeno i třetí vozidlo, které na místě nezůstalo a odjelo pryč. Nyní policisté po tomto účastníkovi pátrají.“

Celé vyšetřování se nyní bude odvíjet od toho, co vypoví řidič z vozidla, který na místě nezůstal. I když se nikomu nestalo nic vážného, bylo vidět, že je z toho zpěvačka ještě v šoku.

„Uvidíme co se stalo, i policie to jasně vidí, že já nejsem viník, jak já jsem stála. Já jsem těžko viník, když stojím. Pán to o mě tak zabrzdil, že se to auto vlastně celý jeho protočilo. Manžel odjel do nemocnice taxíkem, toho to pak začalo bolet ještě víc. Mě teda bolí hlava, dala jsem si prášek. Malá vypadá, že je v pohodě, ale řekla mi, že už nikdy nechce bejt v bouračce, že to je strašně nepříjemný,“ dodala Marta Jandová.

Hmotná škoda je nyní pro Martu to nejmenší. Mnohem víc ji trápí, co jí chce život sérií neštěstí naznačit.

„Říkám si do třetice všeho dobrýho - moje zlomenina, jeho zlomenina, naše auto, tak teď už jenom prosím, ať už je všechno v pořádku. Prostě máme smůlu, asi vykračujeme špatným směrem. Já chtěla jet na chatu a tam zůstat až do konce srpna. Dovést manželka ještě do nemocnice, protože ten asi taky bude muset jít na operaci, tam jsou i vazy. Uvidíme, ach jo achjo," zoufala si zpěvačka.

Nezbývá než doufat, že si Marta Jandová a celá její rodina tímto vybrali smůli na hodně dlouho dopředu

Sdílejte článek

Přečtěte si také