TopStar

23. září 2017 12:07

vedran

To je pohled! Kalivodová s rodinou si prodloužila léto u Jadranu

Operní zpěvačka Andrea Tögel Kalivodová si umí udělat léto o něco delší. S manželem Radkem a synem Adrianem tráví první hodiny podzimu u Jadranu. V Chorvatsku zakotvili v oblíbeném letovisku Primošten. 

„My jsme si krásně prodloužili léto a moc jsem si vše užili. Syn Adrian miluje stany, velká auta a cestování a ve svých třech letech si to náramně užívá. Velké dobrodružství se vším všudy,“ říká Andrea Tögel Kalivodová.

Chorvatsko si s rodinou vybrala i proto, že začátkem září bývá v Dalmácii daleko méně turistů. Stejně tak si libuje, že nepanují pařáky.

„V září už nejsou v Dalmácii taková vedra, přitom moře je krásně teplé. Večerní procházky v mikině jsou parádní, máme rádi čerstvý vzduch a lehký větřík,“ dodává Andrea, která ochutnává i místní speciality, především pak ryby a nejrůznější masové pokrmy, bez kterých by Chorvatsko nemělo ten správný kulinářský náboj.

„Mám ráda zdejší zvyky i řeč. Cítím se zde zkrátka jako doma,“ dodala operní zpěvačka Tögel Kalivodová.

Chorvatsko letos zažilo velké extrémy počasí - od velmi tropických dnů, kdy denní teplota stoupala ve stínu i ke čtyřiceti stupňům, až po přívalové deště, které ve střední Dalmácii způsobily bleskové povodně, zvláště pak v Zadaru (více zde).

Sdílejte článek

Přečtěte si také