TopStar

6. ledna 2018 10:57

To je sbírka! Cristiano se pochlubil svými trofejemi

Ronalda zkrátka milují všude! Před pár dny dorazil útočník klubu Real Madrid na ostrov Madeira, kde jeho sportovní kariéra začala. V březnu loňského roku bylo podle Ronalda pojmenováno letiště. A právě na Madeiře mají dokonce i muzeum na počest fotbalové hvězdy a hotel, který je rovněž pod fotbalistovým jménem.

Na svém ‚‚rodném“ ostrově si Cristiano udělal fotku po boku svých 15 trofejí, které si vysloužil za dobu působení v profesionálním fotbalu. Snímek zveřejnil Ronaldo na svém Instagramu. ‚‚Když jsem hrál v ulicích Madeiry a chtěl se stát vrcholným fotbalistou, ani jsem si nedovedl představit, že budu mít někdy takovou fotku. Věnuji tedy tento moment celé své rodině, svým přátelům, kolegům a spoluhráčům, trenérům, kteří mě všemu naučili, a všem ostatním, kteří mají něco společného s portugalským fotbalem. No a největší poděkování patří mým fanouškům. Jsou to i vaše trofeje,“ okomentoval hvězdný sportovec svůj příspěvek.

Dříve se mluvilo o tom, že Ronaldo dostal hned 3 nabídky o přechodu do jiného klubu, tvrdí španělský televizní pořad El Chiringuito. Jeden z klubů, který údajně v Ronaldovi vidí svou budoucnost je londýnské Chelsea. Jména dalších klubů nejsou prozatím zveřejněna. Koncem prosince poprosil sám Cristiano Real Madrid, aby ho v létě 2018 prodal. Podle jeho slov chce klub už dávno opustit, a to kvůli špatným vztahům s prezidentem klubu Florentinem Perezem.

Připomeňme si, že Cristiano není jen úspěšný fotbalista, ale i mnohodětný otec. Vychovává sedmiletého Ronalda Juniora a dvojčata Matea a Evu, které mu porodila náhradní matka. Od konce roku 2017 má hrdý tatínek i dcerku Alanu Martinu od své vyvolené Georginy Rodriguez.

Sdílejte článek
Štítky Georgina Rodriguez madeira Cristiano Ronaldo Real Madrid Florentino Perez Chelsea Letiště Cristiana Ronalda

Přečtěte si také