TopStar

21. května 2013 06:30

Blanka Konrádová

To je síla: Malé děti Evy Decastelo musí makat na zahradě!

Eva Decastelo (34) má děti jak z divokých vajec. Zuzana (2) a Michal (3) chvilku neposedí, ale reportérce Top Star magazínu to evidentně nevadí. Využila jejich energii a zapojila je do rodinného byznysu. Musí okopávat rajčata.

„Jsou to malí lumpové, ale můžu si za to sama. Týden před porodem Michálka jsem ještě uváděla jednu vernisáž a ani ne měsíc po porodu už jsem zase moderovala.

Děti jsou prostě stejně jako já pořád v jednom kole. Snažím se je trochu utahat sportem, jezdíme na kole, na bruslích, skáčeme na trampolíně, ale hotová jsem z toho pak jenom já a oni stejně nespí,“ říká Eva, která stejně jako její manžel René vyznává zdravý životní styl.

„Manžel miluje a vaří skoro jen řeckou kuchyni, která je založená hlavně na čerstvé zelenině, a dětem pak v podstatě nezbývá nic jiného, než to jíst také. A to je možná ten důvod, proč mají tolik energie.“

Moderátorka si dokonce založila malou rodinnou biofarmu a zeleninou zásobuje všechny příbuzné. „Hlavně se specializujeme na rajčata. Těch máme několik druhů. Zapojujeme do sázení i děti, Zuzanka s Michálkem musí tyčkovat a okopávat, je to v podstatě taková naše levná pracovní síla. Naštěstí je to baví a letos plánujeme, že dokonce začneme naší zeleninu prodávat.“

Moderátorka vzala své děti i na uvedení nové kosmetické značky, ale malý Michal Decastelo chtěl evidentně radši okopávat rajčata. Hned u vstupu dostal hysterický záchvat a nevypadalo to, že vůbec přestane. Nakonec dostal talíř se zeleninou a byl konečně spokojený.

A nebyl sám, Decastelo měla trochu času, aby si vybrala krém proti stárnutí. "Bohužel nepatřím mezi holky, které mají bezproblémovou pleť, a musím do kosmetiky hodně investovat. Nikdo nemládneme a já se živím ´ksichtem´, a proto pravidelně používám anti-aging kosmetiku. Pořád naivně věřím, že po ní omládnu o deset let a jednou se probudím zase jako dvacítka."

-dad-

Sdílejte článek
Štítky kosmetika energie Eva Decastelo zelenina

Přečtěte si také