TopStar

21. dubna 2015 11:25

Lucie Průchová

Je to svůdník! Justin Bieber rozbil vztah zpěvačky Ariany Grande!

Ariana Grande a Big Sean se rozešli jen několik týdnů po jejím prostopášném vystoupení s Justinem Bieberem.

Bylo potvrzeno, že se tyto dvě pěvecké hvězdy rozešly po osmi měsících chození...

Ve společném prohlášení hvězda klipu Love Me Harder a rapper Big Sean řekli: „Rozhodli jsme se dát si čas, zůstáváme si nablízku a jsme i nadále velmi dobří přátelé.“

„Dovolujeme si vás požádat, aby média respektovala naše přání o zachování soukromí v souvislosti s touto osobní záležitostí.“

Ariana (21) a dvacetisedmiletý rapper potvrdili skutečnost, že tvoří pár, v říjnu 2014 poté, co měli za sebou několik společných vystoupení a koncertů. Nyní už je tento vztah minulostí.

Zdroje blízké krásnému páru prohlašují, že se partneři rozešli před několika týdny poté, co se ukázalo, že jejich zamilovanost vyprchala a nemůžou si vzájemně dát to, co by jeden od druhého očekávali.

Přitom ještě minulý měsíc rapper vyznával své Arianě lásku na Instagramu: „Vím, že tě miluju a postarám se o tebe.“

Začátkem tohoto měsíce už se ale probíralo, jak moc byl Big Sean rozhořčen vystoupením Ariany s Justinem Bieberem. Jejich vystoupení totiž bylo plné doteků a objímání.

Big Sean se údajně strašně rozčílil po jejich společném výstupu. „Ten kluk by se měl naučit, že dotýkat se takhle holky někoho jiného, se nedělá,“ prohlásil.

Zřejmě to tedy nerozdýchal a Ariana už je sama. Dlouho ale rozhodně dlouho nebude, je to přeci jenom krásná ženská!

Tohle je to vystoupení, co leží Big Seanovi v žaludku:

Sdílejte článek

Přečtěte si také