TopStar

9. května 2017 11:44

vedran

To je tělo! Eva Perkausová rozpálila Tunisko 

Když Bůh naděloval, u moderátorky TOP STARu nešetřil. Jinak si svůdné křivky Evy Perkausové prostě nelze vysvětlit. Kráska, která se chlubí přírodním bujným poprsím, odpočívala v Tunisku. 

"Netušila jsem, jak Tunisko vypadá, ještě jsem tu nikdy nebyla, ale jsou tu strašně milí lidi. Dobrý jídlo, milý personál, no prostě paráda. Moc jsem si to užívala a nepředpokládala jsem, že to bude až takhle hezká dovolená," uvedla Eva Perkausová, která se skupinkou novinářů procestovala podstatnou část Tuniska a Djerby.

Viděla solné jezero i horské oázy, prošla se krokodýlí farmou i písečnými dunami, které pro jistotu mohla otestovat i na čtyřkolkách.

"Všechno bylo úžasný, a hodně se mi líbilo u solného jezera. Překvapilo mě, že vidíte rovinu, desítky kilometrů nic, jen jedna cesta, ze které nejde uhnout a do toho samá sůl a vítr. No, byl to pěkný peeling," smála se moderátorka.

Překvapivě došlo i na lásku. Ale urostlého snědého Tunisana v tom nehledejte. Eva se totiž zamilovala do štěněte, které se jí připletlo pod nohy během focení na pláži.

"Láska na první pohled, byl to krásný roztomilý pejsek. Ale já se sem klidně vrátím, i bez pejska, protože se mi v Tunisku opravdu líbilo. Ani do Prahy se mi moc nechce," dodala Eva Perkausová.

Sdílejte článek