TopStar

15. dubna 2013 10:13

Blanka Konrádová

Je Tom Cruise gay? Asi ano!

Je Tom Cruise gay? Asi ano!

Rozvod Toma Cruise (50) s Katie Holmes (34) rozpoutal opět spekulace o jeho sexualitě. Byla totiž už třetí manželkou, která s ním nevydržela. Ovšem také první, která s ním měla dítě. Manželství s herečkou Mimi Rogers (57) bylo bezdětné, s Nicole Kidman (45) dvě děti adoptovali, ale až Kate mu porodila dceru Suri (6).

Přestože měl za manželky jedny z nekrásnějších hereček Hollywoodu, něco s ním rozhodně není v pořádku. Našli jsme pět důvodů, které nahrávají podezření z homosexuality.

1. Tom se snaží zařadit do škatulky akčních hrdinů. Proto natočil sérii filmů Mission Imposible a snímky Zatím spolu, zatím živí, či Minority report. Ovšem poprvé dal o sobě výrazně vědět tancem ve spodním prádle ve filmu Riskantní podnik.

2. Má pěkně vymakané tělo. Ve svých padesáti se udržuje v perfektní kondici, jakou nemají mnozí o deset let mladší chlapíci. Heterosexuálové ovšem začnou přibírat okamžitě, jak řeknou před oltářem své ano.

3. Jeho členství v scientologické církvi je další známkou, že s jeho sexualitou to není v pořádku. K této víře se upíná řada homosexuálů, aby prošli očistnou terapíí a stali se "normálními".

4. První Tomova manželka Mimi Rogers přiznala, že se s ním rozvedla, protože jim to neklapalo v posteli. Prý na sex moc nebyl. Navíc prý vážně uvažoval, že se stane mnichem a tak i nějakou dobu dodržovasl celibát.

5. Totálně se upnul na svou rodinu. Normální chlapi si zajdou na pivo nebo na fotbal, ale Tom ne. Když nefilmoval byl zavřený doma s manželkou Katie Holmes a dcerou Suri. Není divu, že ho tak sebralo, když od něj Katie odešla.

-kon-

Sdílejte článek

Přečtěte si také