TopStar

9. května 2018 09:35

A je to tu! Herečka Kirsten Dunst se stala maminkou

Herečka Kirsten Dunst (35) porodila svému snoubenci Jessovi Plemonsovi (30) děťátko! Zdravý chlapeček se prý narodil minulý víkend a rodiče jsou nadšeni. Teď si novopečená maminka plánuje dát od filmu na nějakou dobu oraz.

‚‚Všechno je perfektní,‘‘ nechal se slyšet novopečený tatínek. Kirsten je teď taky šťastná, i když ještě nedávno se nechala slyšet: ‚‚Nikdy jsem nepatřila k těm lidem, kteří permanentně tvrdí, že potřebují dítě. Jak se mi ale narodila kmotřenka, pochopila jsem, že miluji děti! Ten pocit... to si nedovedete představit. Otevírá vám to takové obzory. Včera jsem ji ukládala ke spánku a ráno se ona zeptala své maminky, kde že jsem. Prostě se mi líbí mít rád. A totéž chci pociťovat k dětem vlastním.“

Žádost o ruku přijala herečka ještě začátkem loňského roku. Zasnoubení Kirsten dlouho tajila a až po dlouhé době se ukázala na veřejnosti se zásnubním prstýnkem. V interview Jimmyho Fallona Kirsten humorně okomentovala, jak ji Jesse žádal o ruku.

‚‚V té době jsem byla nemocná a on se rozhodl mě požádat o ruku. Bylo to vtipné, ale i přesto skvělé. Víte co, hned jsme si ověřili, že ve zdraví i v nemoci... Ke všemu jsem byla hrozně zpocená a měla horečku.“

Zasnoubení Dunst a Plemonse proběhlo velmi rychle. O jejich vztahu se začalo mluvit už v květnu 2016. To znamená jen měsíc po jejím rozchodu s hercem Garrettem Hedlundem, se kterým byla přes 4 roky.

Sdílejte článek

Přečtěte si také