TopStar

28. března 2018 13:00

A je to tu! Trailer dramatického dokumentárního filmu o Sereně Williams je na světě!

Narozením dcerky Alexis Olympie začala v životě Sereny Williams nová etapa, která je kompletně odlišná od té předešlé. A právě o události porodu a celkovém osudu legendární tenistky pojednává nový dokumentární film stanice HBO pod názvem ‚‚Being Serena‘‘. Je to pár hodin, co vyšel první oficiální trailer. Podívejte se sami.

Jak sporovkyni ovlivnilo těhotenství i narození dítěte. Co cítila, když byla donucena na čas opustit kurt nebo zda plánuje opustit sport úplně - na tyto i mnohé další otázky odpovídá Serena právě v tomto dokumentu.

‚‚Bože, jak teď budu hrát?‘‘ Tak zněla první otázka, kterou si Serena položila, když zjistila, že je těhotná. A po narození dítěte jí definitivně napadla otázka, zda má v tenisové kariéře ještě nějakou naději. ‚‚Kladu na sebe velké požadavky. Chci si být zkrátka jistá, že jsem nejlepší. Nevím, zda mi zbyla nějaká naděje v tenisu, ale zatím neodcházím,‘‘ přiznává Williams.

Ve snímku tenistka rovněž promluví o náročném porodu, který ji přivodil vážné zdravotní komplikace. Také bude k nahlédnutí soukromí a vztah Sereny s jejím mužem Alexem Ohanianem, který vyvrcholil v úchvatnou svatbu. Premiéra filmu proběhne 2. května letošního roku.

A jak probíhá taková svatba miliardáře a zakladatele sociální sítě Reddit a nejslavnější světové tenistky? No, pompézně a ve vší parádě. Celý obřad byl natolik grandiózní, že se fotografie z něj objevily i na stránkách časopisu Vogue spolu s ohromnou reportáží. Šaty si nechala Serena objednat od módního domu Alexander McQueen a vytvořila je pro ni sama kreativní ředitelka Sarah Burton, která se podílela i na vzniku šatů ze svatební ceremonie vévodkyně z Cambridge Kate Middleton.

Sdílejte článek
Štítky porod Serena WIlliams HBO tenistka zdravotní komplikace

Přečtěte si také