TopStar

15. července 2014 10:35

Táňa Sáblíková

A je to tu zas! Válka Rychtářových! Kdo měl skončit na kolejích a kdo je rovnou mrtvý?

Josef Rychtář, vdovec po Ivetě Bartošové, opět úřaduje! A na paškál si vzal svého staršího syna Josefa a exmanželku Darinu!

Josef Rychtář mladší se totiž svěřil s informacemi, že vdovec v den smrti Ivety Bartošové, měl poslat na koleje i jeho matku, Rychtářovu exmanželku, Darinu Novou. Informoval o tom Super.cz.

„Ten večer, co mu umřela žena, se v noci začal dobývat do mámina pokoje a křičel na ni: ‚Teď už jsi spokojená a šťastná? Na těch kolejích jsi měla skončit i ty. A skončíš tam!‘ Byl jsem na něj neuvěřitelně naštvaný a pak jsme si to i vyříkali, tvrdil, že to nemyslel jako výhrůžku a že ho to mrzí. V posledních týdnech se ale bohužel zase otrkal a je na mámu opět neuvěřitelně sprostý. Lituju toho, že jsem mu kdy věřil,“ řekl Super.cz syn vdovce Josef Rychtář mladší.

A po tomto prohlášení se na reakci nemuselo dlouho čekat! Vdovec v telefonickém rozhovoru pro Super.cz navíc nešetřil velmi peprnými výrazy na adresu svého staršího syna. „Řeknu vám jednu věc. Ten z*****syn, kterého jsem zplodil, živil, z dědictví jsem mu zaplatil část bytu a on vám lže takové slinty, že jsem já údajně měl jet po tragédii za bývalou manželkou, jíž jsem měl vyslovit to, co jste napsali, tak u mě skončil,“ řekl Super.cz. „Pro mě jsi mrtvej, pamatuj si to do konce života,“ zaslal podle zdrojů Blesku Rychtář synovi sms zprávu.

Čeho dalšího se asi ještě dočkáme?!?

Okolo Ivety Bartošové i Rychtářů se ještě stalo:


Přečtěte si také