TopStar

10. června 2015 14:20

Barbora Koukalová

Je venku trailer na poslední díl Top Gearu s Jeremy Clarksonem: Těšíte se?

Končí jedna éra televizní historie, Top Gear, jak ho známe, už nebude. Poté, co BBC vyhodila Jeremyho Clarksona, se přestaly vysílat i nově natočené díly a diváci ještě neviděli poslední dva. Televize se nakonec rozhodla je pustit do vysílání a tady je první trailer.

Podle obsahu se jedná o úplně poslední díl 22. řady Top Gearu, který tak končí po třinácti letech vysílání. Nemuselo to takhle dopadnout, ale to už je věc jiná. Jeremy Clarkson byl vyhozen za to, že fyzicky napadl jednoho pracovníka produkce, Hammond a May solidárně nechtějí pracovat bez něj.

Přesto se tihle dva do vysílání vrátí, alespoň na chvíli, to aby dotočili chybějící spojováky, ale bude to už bez Clarksona.

Ostatně s ním a s anarchistickou vizí Andyho Wilmana, hlavního producenta pořadu, mělo vedení BBC problémy už dlouho, na Jeremyho selhání čekali nějakou chvíli. Sice jim nešlo o to pořad zklidnit, ale trochu eliminovat ty věčné stížnosti a hrozby žalob.

Tomu odpovídá i výběr nových moderátorů – technicky zdatná modelka Jodie Kidd a rozhlasový moderátor Chris Evans. Muž sice s vášní pro auta a zábavný, ale s potřebou říct vtip a před ním a po něm se omluvit.

Otázka je, zda to bude diváky bavit.

Sdílejte článek

Přečtěte si také