TopStar

7. listopadu 2013 16:50

Dagmar Dandová

To je on: Vysněný muž Gábiny Partyšové!

Moderátorka Gábina Partyšová udělala nečekané přiznání: Prohlásila, že její idol je hvězda Pobřežní hlídky David Hasselhoff . Jako Mitch Buchannon v červených trenkách a s chlupy na hrudi ji ale moc nezaujal, Gábinu totiž okouzlil jako Michael Knight v seriálu Kniht Rider.

„Moc se mi líbilo to jeho auto, které přijelo na zavolání. Kitta. Takového chlapa i s autem bych chtěla mít doma,“ přiznala se Gábina na tiskové konferenci, kde se představovaly hodinky propojené mobilem.

Gábina je ale náročná. Hodinky propojené s mobilem jí nestačily – chtěla na ně mít napojené i auto. „Jo, to by se mi líbilo, byla bych Michael Knight v sukních,“ vtipkovala.

Vzhledem k tomu že je Partyšová zrovna bez chlapa (kvůli rezaté Ornelle Štikové), kontaktovali jsme rovnou herce Davida Hasselhoffa a zeptali se ho, jestli by se nechtěl přijet podívat do Čech, na rande s krásnou moderátorkou Partyšovou. Jenže jsme měli smůlu – známý herec byl právě v protialkoholní léčebně.

My jsme se ale nevzdali a Hasselhoffovi jsme poslali fotku Gábiny. Zajímalo nás, jak se mu bude líbit. A výsledek? David nám obratem poslal text své nejslavnější písně Hooked On A Feeling.

I can't stop this feelin'

Deep inside of me

Girl you just don't realize

What you do to me

(Nemůžu zastavit ten pocit,

hluboko uvnitř mě,

holka ty si neuvědomuješ,

co mi to děláš.)

Lips as sweet as candy

Your taste is on my mind

Girl you got me thirsty

For another - cup of wine

(Rty sladké jak bonbon,

tvou chuť mám v hlavě,

kvůli tobě mám žízeň,

na další sklenku vína.)

-dad-

Mohlo by vás zajímat

Sdílejte článek

Přečtěte si také