TopStar

19. srpna 2016 15:59

Michal Chalupa

JE ZATRACENĚ SEXY: Zátopkova praneteř dobývá Ameriku! Čím?

Kdo si myslí, že odkaz známé sportovní rodiny Zátopků pomalu odeznívá, šeredně se plete. Za velkou louží totiž slibně rozjíždí kariéru nádherná Emilova praneteř Angela, jež převálcovala všechny soupeřky v americké reality show!

Když se v České republice řekne jméno Zátopek, všichni si pravděpodobně vybaví bývalého atleta a výtečného vytrvalce. Ve Spojených státech to ovšem tak jednoznačně není. Před časem tam totiž zvítězila ve sledované soutěži Ready for Love kočka s českými kořeny. A ne ledajakými!

Vítězkou seznamovacího klání, které produkovala hvězdná Zoufalá manželka Eva Longoria, se stala sedmadvacetiletá Angela Zatopek, jež je praneteří československého olympionika. Ač studentka žurnalistiky zdolala všechny konkurentky, happy end se bohužel nekonal. Po zasnoubení s Benem Pattonem došlo k vystřízlivění a pár se rozešel.

Angela je ale úspěšná a silná žena a rozchod jí nepoložil. V současné době rodačka z Austinu pracuje jako reportérka pro Křesťanskou vysílací a televizní společnost (CBN) a sjíždí celý svět. Emil by na ní byl jistojistě hrdý.

Sdílejte článek

Přečtěte si také