TopStar

2. července 2018 10:47

Jeden z nejkrásnějších párů současnosti Cheryl Cole a Liam Payne se rozešli

Ještě v zimě loňského roku začaly zlé jazyky spekulovat o častých neshodách slavné dvojice. Od té doby se už jen čekalo, až se pár rozejde definitivně. Před pár hodinami na to přišlo. Zpěvačka si sice už měla atraktivního zpěváka Liama Payna (24) brát, společně ale před pár hodinami napsali na Twitteru oznámení o svém rozchodu.

‚‚Bohužel vám s Cheryl musíme oznámit, že naše cesty se rozchází. To rozhodnutí pro nás bylo těžké. Ještě pořád se milujeme jako rodina. Bear (syn dvojice) je celý náš svět a my vás žádáme rozchod respektovat, už jen kvůli němu,‘‘ znělo oznámení, které se jen před krátkou dobou objevilo na sociálních sítích obou hvězd.

Je známo, že pár se už několikrát snažil svůj vztah zachránit. Když se spekulace o jejich rozchodu rozhořely nejvíce, Liam se s Cheryl objevil na hudebním předávání Brit Awards a zdálo se, že je vše v naprostém pořádku. Už zanedlouho se ale Liam svěřil v rozhovoru pro Evening Standard, že mají skutečně problémy. ‚‚Nejvtipnější je, že se to stalo týden před tím, co jsme se měli vzít. Jen týden před tím jsme se rozešli. Pořád si říkám, že to není definitivní. Ovšem, že máme problémy. Nebudu přeci sedět a říkat si, že je vše perfektní. Přes to vše se ale musíme chovat jako rodina,‘‘ nechal se Payne slyšet.

Zpěvák z rozpadlé chlapecké skupiny One Direction a porotkyně britského X-Factoru spolu randili od prosince 2015 a v březnu loňského roku se jim narodil chlapeček Bear. Jedním z důvodů jejich rozchodu mohou být častá turné Liama, která Cheryl velmi špatně snášela.

Sdílejte článek

Přečtěte si také