TopStar

25. září 2017 15:56

Jiří Kubeš

Jeden z nejnebezpečnějších zločinců Británie požádal Toma Hardyho o náhradní otcovství

Jeden z nejvyhledávanějších herců současnosti Tom Hardy si zahrál hlavní roli v životopisném filmu Bronson z roku 2008. To se mu možná stalo osudovým. Skutečný Charles Bronson (pravým jménem Michael Peterson), jeden z nejnebezpečnějších zločinců Británie, si Toma oblíbil natolik, že ho chce požádat o náhradní otcovství svého vytouženého dítěte.

Charles již svou vyvolenou ženu, herečku Paulu Williamson má. Páru však není umožněno se stýkat, protože zamilovaní nejsou svoji. Oba horoucně touží po dítěti a jediné řešení problému je podle nich nalézt nějakého náhradního otce.

#day23 #pageantgirluk #pageantgirlphotochallenge #shopping I’ve been at work this evening so it’s a bit late!! But my shopping today has consisted of buying the #charlesbronson #bronson book. Super excited for it to arrive!

Příspěvek sdílený Rebecca Elizabeth (@mustardcurve), Zář 23, 2017 v 4:59 PDT

Kandidatura Toma Hardyho je prý ideální, informují západní média s odkazem na jeden z vězňových dopisů. „Sejdi se s Tomem. Zjisti, co si o tom myslí. Řekl bych, že Paula bude s touto volbou souhlasit. Proberu to s ní. Bude mít radost z dítěte, o které se bude moci starat a spolu s ním čekat, až mě pustí,“ zveřejňují média část Bronsonova dopisu svému příteli. Charles Bronson doufá, že jeho milá porodí dvojčata, případně i trojčata. Pokud však Hardy nabídku odmítne, vězeň má náhradní plán – obrátí se na dalšího herce, Dannyho Dyera.

Čtyřiašedesátiletý Charles Bronson, recidivista a notorický vězeň má za sebou nespočet ozbrojených přepadení, loupeží, ublížení na zdraví a napadání spoluvězňů i autorit, za které už tráví ve vězení kolem 40 let. Od února tohoto roku se muž pokouší naplánovat svatbu s Paulou Williamson, se kterou udržuje vztah pomocí dopisů už od roku 2013.

Sdílejte článek
Štítky vrah otcovství Tom Hardy

Přečtěte si také