TopStar

17. srpna 2018 09:16

Jedna z nejbohatších hereček? Žádná Angelina Jolie, ale Scarlett Johansson

Třiatřicetiletá hvězda filmů Marvel Scarlett Johansson se stala podle žebříčku časopisu Forbes nejlépe placenou herečkou Hollywoodu. Předčila dokonce loňskou vítězku Emmu Stone (29). Představitelka role Černé vdovy si za poslední rok vydělala přes v přepočtu 820 milionů korun a tím nechala všechny ostatní herečky v nedohlednu.

Když se fanoušci dověděli o Scarlett, která obsadila první příčku žebříčku časopisu Forbes nejlépe placených hereček Hollywoodu, začali se okamžitě ptát, kam zmizela Angelina Jolie. Angie už ale dávno nepatří na první místa podobných ratingů. Sice se tenhle rok vyšplhala na druhé místo, vydělala si ale ‚‚pouhých‘‘ v přepočtu 560 milionů korun. Hollywoodská star, která v současnosti prožívá těžké rozvodové období s Bradem Pittem získala druhou příčku díky svému vysokému honoráři za snímek Maleficent 2.

Vítěznou trojici doplňuje Jennifer Aniston (49). Ta si vydělala za poslední rok kolem v přepočtu 400 milionů korun a to především díky reklamním kampaním. V kinematografii se poslední dobou herečka tolik neangažuje.

Do první desítky se také dostala Cate Blanchett či Jennifer Lawrence. Dohromady si TOP desítka vydělala v přepočtu kolem 3,5 miliard korun. Pojďme se podívat, kdo tam všechno patří.

TOP 10 nejbohatších hereček:

1. Scarlett Johansson 2. Angelina Jolie 3. Jennifer Aniston 4. Jennifer Lawrence 5. Reese Witherspoon 6. Mila Kunis 7. Julia Roberts 8. Cate Blanchett 9. Melissa McCarthy 10. Gal Gadot

Sdílejte článek
Štítky Scarlett Johansson Jennifer Aniston Angelina Jolie Emma Stone nejlépe placené herečky časopis Forbes

Přečtěte si také