TopStar

19. února 2018 11:09

Jedna z největších modelek světa Tess Holliday si na diety nepotrpí...

Módní průmysl se v poslední době čím dál více orientuje na kypré křivky. Modelky plus-size mohou být i roztomilé, to však neplatí v případě Tess Holliday. I přesto je právě tato dáma jednou z nejúspěšnějších modelek na sociálních sítích. Pro tentokrát předvedla, že jíst se zkrátka musí!

Mnohorozměrná Tess Holliday se před nedávnem vydala do Disneylandu a užila si to ve vší parádě. Jak to v zábavních parcích bývá, nevyhla se ani sladkému a to v pořádném množství. I takové porce pro ni ale byly jako jednohubka a žena pokračovala skrz bufety dále a dále.

Komentáře u modelčiných fotografií jsou paradoxní a jeden tábor bojuje s tím druhým - ti, kteří Tess odsuzují a ostře kritizují proti těm, dle kterých si žena může dělat, co jen se jí zlíbí.

Každá žena má právo volby, jak bude vypadat, a jak se bude prezentovat na veřejnosti. Je však v pořádku, že extrémní podvyživenost a vychrtlé modelky jsou v současnosti jedním z největších prohřešků moderní doby, ale extrémní obezita je v pořádku? Právě tu totiž Tess Holiday dennodenně podporuje a propaguje na svých sociálních sítích. Aby toho nebylo málo, provází každý svůj příspěvek motivačním citátem. No, co je moc, to je moc.


Přečtěte si také