TopStar

26. ledna 2018 09:20

Jen co se rozvedl, tak se zasnoubil! Tenista Lukáš Rosol plánuje novou veselku

Tenista Lukáš Rosol (32) už si na život bez manželky Michaely Ochotské (33) zvykl. Není to tak dávno, co se dvojice rozvedla, a Lukáš už se bude ženit znovu. Tentokrát padla jeho volba na bývalou tenistku a trenérku Petru Kubinovou (23). Nyní si dvojice užívá dovolené na Srí Lance a Maledivách a samozřejmě se dělí s fanoušky o fotky.

Dvojice tvoří pár už téměř rok. Už bylo tedy načase, aby úspěšný tenista vyvezl svou blonďatou krásku do nějaké té exotické destinace. Jeho volba padla na ostrov v jihovýchodní Asii, a že tam bylo pořádně horko. Nejenže zamilovaným přálo počasí, Petra se rozhodla zapózovat v sexy plavkách i nahoře bez.

Rosol si mezitím užíval písčité pláže a slonů, kteří mu ‚‚zobali z ruky“. Tenista to zřejmě umí nejen se ženami, ale i se zvířátky. Na jedné z fotografií si slona hladí po boku své nastávající a rodinná idylka je na světě.

S Kubinovou se zná tenista už dobrých 7 let. Je rád, že má vedle sebe dívku z oboru, která rozumí jeho harmonogramu a je tolerantní. Spolu je dvojice od loňského léta a fanoušci se proto podivují, zda není na svatbu ještě relativně brzy. „Známe se už asi sedm let. Hrávala dříve tenis a v juniorech byla celkem úspěšná. Bohužel jí kariéru přerušilo zranění, o to pro ni pak bylo těžší se vracet zpátky,“ nechal se Rosol slyšet pro média. Uvidíme, zda tohle manželství vydrží déle než to s Michaelou Ochotskou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také