TopStar

2. srpna 2013 06:30

Dagmar Dandová

Jen pro otrlé: Petr Vágner má dost bolestivou úchylku

Herec a moderátor Petr Vágner (35) naprosto propadl tetování. Svou zálibu dokonce tak zdokonalil, že si ho dělá sám.

„První tetování, které jsem si nechal udělat, byl čínský drak na zádech, a od té doby přibývají další a další… Je to taková moje úchylka a rodiče se hrozně bojí, abych za chvilku nevypadal jako Vladimír Franz, který je potetovaný všude, včetně celé hlavy,“ řekl nám herec na módní přehlídce, kde vystoupil v roli modela. Dokonce ukázal své vypracované ruce, kde měl právě své vlastnoruční tetování.

„Jednou jsem byl u kamaráda Michala Jíry, který mě několik let tetuje, a pozoroval jsem, jak to dělá. Nevím, co mě to napadlo, ale řekl jsem mu: Hele, půjč mi ten strojek a už jsem jel,“ uvedl Vágner.

„Jíra z toho byl docela překvapenej, protože většina lidí začíná na pomerančový kůře nebo na prasečí kůži, aby věděli, jak mají zajet hluboko, a jak to ředit, ale já to vzal rovnou z fleku a docela se to povedlo. Prostě jsem si řekl, když to podělám, můžu si za to jen já sám. Ale nikoho jiného bych si tetovat netroufnul,“ přiznal se herec.

Každé tetování má pro něj nějakou symboliku, ale nejvíc si váží těch, která si nechal udělat, když se mu narodily děti. Petr Vágner má s manželkou Gabrielou dceru Lilianu (6) a syna Maxe (3).

-dad-

Sdílejte článek
Štítky tetování Petr Vágner úchylka

Přečtěte si také