TopStar

17. února 2018 08:38

Jennifer Aniston a Brad Pitt opět spolu?

Není to tak dávno, co se po světě rozletěla zpráva, že herečka Jennifer Aniston (49) se bude rozvádět se svým stávajícím mužem Justinem Therouxem (46). Nyní spekulují média i fanoušci, zda manželství herečce krachlo právě kvůli Pittovi, a zda se ti dva dají zase dohromady. A co myslíte vy?

Poté, co v roce 2005 hvězdný pár zveřejnil oficiální informaci o svém rozvodu, fanoušci do poslední chvíle věřili, že k tak radikálnímu kroku nedojde a dvojice se zas dá dohromady. To se ale nestalo, Pitt rozjel románek s Jolie a prožil s ní dlouhou dobu až do září roku 2016.

Aniston byla dlouhá léta z rozvodu v depresích, ale roku 2015 si vzala herce Justina Therouxe. Teď se ale bude rozvádět rovněž a fanoušci netrpělivě vyčkávají, že právě tyto situace někdejší pár opět svede dohromady. Nebylo by to ale podivuhodné, vždyť pár si celkem pravidelně esemeskuje a jejich vztah je v přátelské rovině. Pro tentokrát se přátelství může posunout do něčeho hlubšího.

Je to zhruba rok a půl, co zažádala Bradova žena Angelina Jolie o rozvod, ale oficiálně je jeho ženou stále. Rozvodové řízení se táhne a pořád je v procesu. Jejich společných 6 dětí žije s matkou a s tatínkem jsou v neustálém kontaktu.

Pitt i Jolie se snaží o zachování informací o rozvodovém řízení v soukromí. Mimo dětí řeší dvojice i rozdělení majetku. I tento proces uchovávají v tajnosti. ‚‚Pro Brada byl tento rozvod nesmírně těžký. Ale nyní už se dal do kupy a s rodinou vychází,“ zmínil anonymní zdroj a dodal, že v soukromém životě Brad zatím nikoho nemá.

Sdílejte článek
Štítky Brad Pitt Jennifer Aniston Justin Theroux Angelina Jolie

Přečtěte si také