TopStar

8. července 2013 06:30

Dagmar Dandová

Jennifer Aniston: Je zase sama!

Americká herečka Jennifer Aniston (44) asi vážně zůstane na ocet. A to se už zdálo, že po krachu manželství s hercem Bradem Pittem (49) konečně našla toho pravého prince, Justina Therouxe (41). Dokonce se měli brát!

I když to vypadalo na lásku jako trám, postupně se vztah Jennifer a Justina začal hroutit. Za krach vztahu údajně může pracovní vytížení obou partnerů. Jak jsme vás už informovali, herci dokonce plánovali svatbu - ta se ale už dvakrát přesunula. Naposledy na neurčito...

Theroux je v poslední době čím dál víc znechucený snobským chováním slavných celebrit, které má kolem sebe Jennifer Aniston. Prostě mu jednoho dne došla trpělivost. Jednoduše si sbalil kufry a odešel.

„Justin ze svatby vycouval, protože se teď soustředí na práci a nemá čas zabývat se něčím jiným,“ prozradil blízký přítel amerického herce magazínu Life&Style. Pracovní vytížení je ale obvyklá výmluva pro důvod k rozchodu slavných párů.

Pohledný Theroux nyní točí seriál The Leftovers na východním pobřeží, což jeho snoubence moc nevoní. „Snažila se tady s Justinem chvilku být, ale pak řekla, že je to tady jako v akváriu, ve kterém nemůže dýchat a vrátila se zpátky do jižní Kalifornie. Kdyby bylo na Justinovi, žil by v New Yorku napořád,“ dodává zdroj.

Magazín InTouch si zase všiml, jak moc se po rozchodu herec změnil a jak teď vypadá spokojeně. „Justin se v New Yorku cítí moc dobře. Od té doby, co tu je, si užívá práci, přátele a jezdí s radostí i na kole. Bydlí ve svém starém apartmánu,“ prozradil časopis čtenářům. Je víc než jasné, že Justinovi jeho snoubenka vůbec nechybí.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také