TopStar

7. června 2019 17:00

Tereza Šulcová

Jennifer Aniston: „Nevěděla jsem, komu napsat. Myslela jsem, že zemřu“

Herečka Jennifer Aniston (50) si zažila jeden z nejhorších letů. Během cesty dostalo letadlo velké turbulence a všichni si mysleli, že zemřou. Lidé začali psát svým blízkým, ale Aniston nevěděla, komu by napsala.

Hvězda seriálu Přátelé se svěřila, že při letu z Los Angeles do Cabo San Lucas v Mexiku měla hrozný zážitek. Původně to měl být poklidný let s pár přáteli do Mexika, ale změnil se v noční můru.

Letadlo se dostalo do silných turbulencí a všichni cestující si mysleli, že se zřítí k zemi. Začali vytahovat mobily ze svých tašek a rychle psát svým nejbližším, než zemřou. Aniston v té chvíli nevěděla, komu by napsala.

V tu chvíli dostala zprávu od moderátorky Ellen DeGeneres, která o problémech s letadlem slyšela od přátel. „Jsi v pořádku?“ Posádka informovala cestující o problémech s letadlem. Právě v tuto chvíli nastala panika a lidé začali brát své telefony do rukou.

Nakonec vše dopadlo dobře a letadlo nouzově přistálo. „Bylo to strašné, všude byla panika. Museli jsme se hodinu a půl vznášet ve vzduchu, než jsme našli místo, kde bychom mohli nouzově přistát. Byla silná bouře a obrovské turbulence,“ vysvětluje herečka.

„Vůbec jsem nevěděla, komu napsat. První zprávu jsem dostala od Ellen. Psala něco ve smyslu, zda jsem v pořádku,“ svěřila se Jennifer. Na palubě byla s Courtney Cox a s Molly – manželkou Jimmy Kimmela. Letěli do Mexika na narozeninovou oslavu blízkého přítele. Letadlo nakonec nouzově přistálo v Kalifornii.

Sdílejte článek
Štítky letadlo nehoda Jennifer Aniston panika

Přečtěte si také