TopStar

23. května 2019 17:00

Tereza Šulcová

Jennifer Aniston popřela plastické operace za 23 milionů korun

Objevily se spekulace, že známá herečka Jennifer Aniston prodělala několik plastických operací ještě předtím, než se dala dohromady s Bradem Pittem. Za údajné zkrášlení měla utratit v přepočtu 23 milionů korun.

Padesátiletá herečka, která se proslavila díky seriálu Přátelé, měla údajně několik sezení na laserové terapii, která likviduje tukové buňky. Pacient díky tomu netloustne a udržuje si štíhlou linii. Zároveň se nejedná o žádný chirurgický zásah do těla a člověk může normálně fungovat. Tyto spekulace herečka razantně popřela.

Zároveň popřela, že by se snad chtěla vrátit k Bradu Pittovi. V rozhovoru pro časopis Harper's Bazaar se svěřila, že od rozvodu s druhým manželem Justinem Therouxem nemá na muže moc času a vztah momentálně nevyhledává. Podle herečky je těžké najít muže, který má smysl pro humor.

Dříve se o herečce tradovalo, že má výplň rtů a různé omlazující výplně v obličeji. Aniston se již dříve vyjádřila, že není příznivcem plastických operací nebo jiných estetických úprav. V rozhovoru pro InStyle prozradila, že její tělo nepotřebuje žádnou takovou úpravu. „Stačí mi hodně vody a kvalitní spánek.“

„Lidé pak neví, kde je hranice. Stačí se rozhlédnout kolem sebe a všude vidíte nepovedené nebo přehnané zákroky. Navíc omlazující injekce vás můžou opravdu vykopnout a už nikdy nemusíte vypadat jako dříve,“ dodala.

Sdílejte článek

Přečtěte si také