TopStar

16. prosince 2018 08:00

Tereza Šulcová

Jennifer Aniston se svěřila, jaká byla její manželství s Bradem Pittem a Justinem Therouxem!

Hvězda ze seriálu Přátelé, kterou všichni znají jako Rachel Greenovou, poskytla rozhovor časopisu Elle, kde rozebírá své bývalé vztahy, a to není všechno...

Pokud jde o její bývalé manžele, herečka se svěřila, že obě manželství byla úspěšná a ve vztahu nebyly žádné vážné problémy. „Moje obě manželství byla úspěšná a když skončila, byla to volba, nikoliv problém,“ vysvětluje Aniston.

V rozhovoru se také zmiňuje o svém novém filmu Dumplin', který byl v kinech uveden 7. prosince letošního roku. Herečka hlavně diskutuje o sexismu, zejména pokud jde o předpoklad, že všechny ženy chtějí mít děti. A právě tento stereotyp se snaží Jennifer zlomit. Ne každá žena chce mít děti, nemusí za tím být žádný zdravotní problém. V médiích je Aniston často na titulních stránkách časopisů, kde jako hlavní titulek stojí, že je buď těhotná, nebo nemůže najít muže, se kterým by měla dítě. A to herečku zkrátka štve.

Aniston se rozvedla s Justinem Therouxem v únoru 2018. Jejich manželství trvalo dva roky. „Necítím prázdnotu. Opravdu ne,“ svěřila se herečka časopisu ELLE. I když její manželství zase skončilo, herečka se na to dívá optimisticky. „Moje obě manželství byla úspěšná z mého pohledu, a když skončila, byla to volba, kterou jsme učinili, protože bychom spolu nebyli dále šťastní. A máme jen jeden život na to si ho užít, tak je zbytečné ho žít ve strachu s někým jen proto, aby člověk nebyl sám,“ vysvětluje Jenn.

A to není všechno, hvězda filmu Přátelé se snaží zlomit stereotypy žen v dnešním světě. „Žijeme ve společnosti, která ženám říká: V tomto věku byste se měli vdát, v tomto věku byste měli mít děti, to je pohádka. To je stereotyp, ze kterého se pomalu snažíme my ženy vymanit," dodává na závěr světlovlasá kráska.

Sdílejte článek
Štítky Brad Pitt Jennifer Aniston

Přečtěte si také