TopStar

10. července 2015 15:05

Michal Chalupa

Jennifer Aniston se tajně vdala: Snoubenec a teď už manžel se tak vyhnul fiasku!

Opravdu se bohyně mnoha žen i mužů a hvězda seriálu Přátelé konečně dostala pod čepec? Zahraniční média tvrdí, že ano. Po třech letech od zasnoubení a množství falešných zpráv o jejích vdavkách si Jennifer pěkně potichoučku řekla své ano s Justinem Therouxem. Ostatně ten prý moc na vybranou neměl.

Začátkem srpna by totiž pár oslavil tři roky od zasnoubení a v okolí herečky se šuškalo, že toho má už po krk. Podle magazínu Life & Style Anniston dokonce usoudila, že si ji Justin nikdy vzít nehodlá a po telefonu mu pohrozila rozchodem. Naštěstí zůstalo jen u toho a oženil se s ní ještě dříve, než by nadobro ztratila trpělivost a dala mu košem. To by z Therouxe udělalo osla světového formátu vzhledem k tomu, že Jennifer Aniston je podle některých průzkumů majitelka postavy, kterou by si přála většina žen. O mužích nemluvě.

Navzdory všemu se prý páreček dohodl na všem podstatném – o dětech i místě, kde se chtějí usadit a dokonce na poslední chvíli sepsali předmanželskou smlouvu o majetku za 170 milionů dolarů. Sezvali své nejbližší přátele a manželský slib složili nedávno během slunečné neděle v jižní Kalifornii. Seznam hostů byl samozřejmě tajný, ale na svatební oslavě se podle amerického bulváru objevili například Courtney Cox, Johnny McDaid, Chelsea Handler, Melissa McCarthy nebo Selena Gomez. Na recepci jim zazpíval i Ed Sheeran, který aktuálně se Selenou randí. Takže pokud nejde o další ze zaručených zpráv o svatbě Jennifer a Justina, upřímně gratulujeme!


Přečtěte si také