TopStar

12. června 2013 06:40

Blanka Konrádová

Jennifer Aniston zanedbává snoubence! Zůstane zase na ocet?

Herečka Jennifer Aniston a její snoubenec Justin Theroux mají tolik práce, že se ani nestíhají vzít. Svatbu už dvakrát odsunuli. Teď přátelům oznámili, že se vezmou o Vánocích.

První termín už snoubenci prošvihli. Jaro patřilo práci, svatba musela jít stranou. Jennifer s Justinem se tedy dohodli, že honosnou svatbu uspořádají na konci léta. Plány jim ale i tentokrát překazila práce. Jennifer totiž bude celé léto propagovat svůj nový film Millerovi. Snímek v českých kinech poběží od 29. srpna.

Ani pak nebude na svatbu čas. Herečku na podzim čeká v New Yorku natáčení hned dvou snímků. Jeden s názvem Squirrel to the Nuts, druhý film má zatím pracovní název Untitled Elmore Leonard Project. Malou pracovní pauzu bude mít herečka až o svátcích.

Společný přítel snoubenců prozradil, že třetí termín svatby tedy snoubenci stanovili na konec prosince. „Řekli, že možná budou dělat něco malého za pár měsíců,“ řekl deníku MailOnline a pak informaci upřesnil. „Justin nám pak slíbil, že místo každoročního vánočního večírku v Los Angeles bude svatební párty,“ dodává hercův kamarád. Pokud upracovaná Jennifer Aniston zase nevezme nějakou filmovou roli, možná se konečně – na třetí pokus – vdá.

-juf-

Sdílejte článek

Přečtěte si také